בושה וחרפה: אלמונים גרמו להצתת חלק ממתקן משחקים בגינה ציבורית שנפתחה רק לפני חודשים אחדים ברחוב יצחק נסים בשכונת הדר גנים. העירייה פועלת לאיתור האחראים ותתקן בקרוב את הנזקים שנגרמו.
1 צפייה בגלריה
המתקן שהוצת בהדר גנים
המתקן שהוצת בהדר גנים
המתקן שהוצת בהדר גנים
(צילום: פרטי)
לא לתוצאה כזו קיוו תושבי הדר גנים עם פתיחת הגינה רק לפני חודשים אחדים, ומי שהגיע מאתמול לגינה הזדעזע לנוכח המראות בשטח של מתקן שרוף בחלקו וסביבו סרט בצבעים אדום-לבן ושלט המתריע על סכנה. "זו פשוט קטסטרופה", אומרת תושבת השכונה שעברה במקום. "זו גינה שחיכינו לה זמן רב ולא ברור למה נערים מתנהגים כך".
תושב אחר הוסיף "הגינה הזו מועדת לפורענות. באים לשם בשעות הערב בני נוער שלא נראים כתושבי האזור, ומעשנים, שותים ומשתוללים. אמנם יש כאן סיור עירוני שעובר אפילו יותר לאחרונה אבל עדיין המקום בעייתי. זה מרגיש שאנחנו לא בטוחים בשכונה שבה אנחנו גרים. היום זה מתקן ומחר זה משהו אחר".
קראו גם:
זה מסוכן מאוד, יש ילדים שמתסתובבים , חתולים, שיכולים להיפגע מכך. זו גינה בת חודשיים, חיכינו לה כל כך הרבה זמן, לא ברור למה נערים מתנהגים כך. אני משוכנעת גם שאם זו אכן הצתה אלו לא נערים מהשכונה כי זה רחוק מהסגנון של הנוער כאן.
מעיריית פתח תקוה נמסר: "במסגרת תנופת ההתחדשות שהעיר עוברת בשנים האחרונות, הוקמו עשרות רבות גינות שעשועים חדשות ושדרגו הקיימות לרווחת התושבים. במסגרת זו, לאחר שנים של בקשות בנושא, הוקמה גם גינת השעשועים והכושר ברחוב הרב יצחק ניסים, הקרויה על שם ג'ינו ברטלי. מדובר בגינה המכילה מגוון מתקנים משודרג ולצערינו בימים האחרונים נתגלה נזק נקודתי באחד המתקנים, שארע בעקבות וונדליזם. המתקן, כמובן, יתוקן ובמקביל גורמי האכיפה פועלים לאיתור האחראיים למעשה והעירייה תמשיך במאמצי ההסברה גם בתוך מערכת החינוך העירונית".
כל העדכונים - חדשות פתח תקוה
פורסם לראשונה: 15:35, 07.12.21