המהלך המפתיע של העונה: הפועל פתח תקוה הודיעה היום (חמישי) על הצטרפותו של אייל ברקוביץ', מגדולי הכדורגלנים בישראל בכל הזמנים, כמנהלה המקצועי של הקבוצה.
(אייל ברקוביץ' | צילום: עוז מועלם )
'הקוסם' יקבל את הסמכויות המקצועיות המלאות על הקבוצה הבוגרת, בין היתר בבחירת הסגל וצוות המאמנים.
בהודעה שיצאה מטעם המועדון נכתב: "אנו שמחים וגאים לבשר כי עמותת הכחולה חתמה על הסכם שותפות עם אייל ברקוביץ', מגדולי שחקני הכדורגל בכל הזמנים בישראל, מי שעשה קריירה אדירה בבריטניה בקבוצות כמו מנצ'סטר סיטי, ווסטהאם, סלטיק ועוד ובנבחרת ישראל. העמותה התחייבה כי אייל יקבל את הסמכויות המקצועיות המלאות על הקבוצה הבוגרת בלבד, החל מבחירת הסגל, וכלה בצוות המקצועי.
קראו גם:
על מנת להגיע להישגים מקצועיים טובים יותר, העמותה פעלה בשני מישורים מרכזיים של גיוס ושימור ספונסרים בתקופה כלכלית מאתגרת מאוד, ואיתור אנשים בעלי ניסיון וידע נרחב בתחום הכדורגל ואנו שמחים שלאחר מאמצים גדולים נמצא האיש שאמור להצעיד אותנו לעתיד טוב יותר.
הועד המנהל מעוניין להודות למנכ"ל אבי יחיאל, ולסמנכ"ל עו"ד טים פלוטקין על הסיוע בסגירת ההסכם. ההסכם יאפשר לקבוצה הבוגרת להתחזק בחלון ההעברות שנפתח בימים אלו, והמשימה של הצוות כולו תהיה לצאת מהתחתית הליגה הלאומית, לייצב את המועדון, ולבנות תשתית מקצועית לעונות הבאות, כדי להחזיר את הקבוצה שלנו למקומה הטבעי.
אנחנו מאחלים בהצלחה לאייל בתפקידו החדש, נמשיך, גם בעזרתו, במאמצים לגיוס ספונסרים נוספים".
בתוך כך, לאחר שישה משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות, מתוכם שלושה הפסדים רצופים, תארח היום הקבוצה את הפועל ירושלים החזקה במחזור שהוקדם בשל הפסקת פעילות הליגות המקצועיות החל ממחר. מי שייעדר מההתמודדות הוא איציק שלומייסטר שאובחן אתמול כחיובי לקורונה בעוד יתר השחקנים ואנשי הצוות יצאו שליליים בבדיקות מרוכזות שנערכות אתמול במתחם האימונים בסירקין.