מרחיבים את הפעילות: ארגון 'מרכז גרנות' השיק ביום שישי האחרון, בפתח תקוה, פרויקט ייחודי שהוקם לאחרונה לקידום והעצמת נשים חד הוריות.
1 צפייה בגלריה
אירוע ההשקעה בשישי שעבר
אירוע ההשקעה בשישי שעבר
אירוע ההשקעה בשישי שעבר
(צילום: מרכז גרנות - שינובר גרופ)
ראו גם:
עשרות גברים ונשים שנכחו באירוע שנערך בחצר ביתם של חברים בארגון, שמעו על הפעילות הענפה לרווחת נערות בסיכון, מעונות לנשים נפגעות אלימות ומשפחות חד הוריות וכן על האתגרים בהתמודדות עם האלימות המתגברת כנגד נשים וילדים בתקופת הקורונה. הארגון מעניק בין היתר לאותן נשים ונערות במצוקה חבילות ומוצרי מזון, מוצרי היגיינה בסיסיים, כלי מטה ומצעים, סיוע ברכישת מכשירי חשמל, סדנאות שונות וימי כיף.
דפנה ברוורמן, אישתו של איציק ברוורמן ראש העירייה הקודם ומי שמנהלת את הפעילות הארצית של הקבוצה מתוקף היותה מנהלת מחלקת פילנתרופיה בשינובר גרופ סיפרה: "לאחרונה קיבלנו פניות לייסד ולפתוח גם בפתח תקוה מעגלי סיוע ורווחה שונים, ביניהם, פורום נשים חד הוריות, שהושק בהצלחה ומטרתו לגעת ולעזור לאלפי נשים הזקוקות לפעילות העצמה בכלל וחיזוק הקשר עם ילדיהן בפרט. הקמנו פורומים כאלו בשנים האחרות במספר ערים בארץ והם זוכים להצלחה רבה ולשיתוף פעולה מצד הרשות.
"אני שמחה שפרויקט פורום נשים חד הוריות הגיע גם אל הבית שלי, אל פתח תקוה. אני בטוחה שלמרות האלימות הגוברת, נצליח לעשות שינוי ולסייע למי שזקוקה. תודה לכל המתנדבים ולכל התורמים, כולי תקווה שככה נוכל למנוע את המקרה הבא״.
מי שעוד לקחה חלק באירוע, היא חברת המועצה ענת זנזורי שאמרה: "אין ספק שחלק מהאחריות שלנו כחברה הוא לקחת חלק ולזעוק את זעקתן של אותן נשים מוכות וחבולות שמצבן החברתי והנפשי הקשה ילווה אותן לאורך כל המשך חייהן.
"מחובתנו להושיט להן יד לעזרה ובעיקר לשמש להן תמיכה ולתת להן כוח על מנת למנוע את מקרה האלימות הבא. תודה למשפחת גרף שפתחה את דלת ביתה לאירוע שכל כולו תרומה למען נערות ונשים נפגעות אלימות בהובלת מרכז 'גרנות' שתומך ומסייע בנושא זה כבר שנים רבות".
לכל העדכונים - חדשות פתח תקוה