שיכורים השתוללו בעיר: שני תושבי פתח תקוה מואשמים כי איימו על שוטרים והשתמשו בכוח נגדם כדי למנוע את מעצרם. האירוע התרחש לאחר שאחד מהם שהה תחת השפעת אלכוהול בבית עסק בעיר והתעמת עם שוטר שהגיע למקום.
1 צפייה בגלריה
החיפושים
החיפושים
ניידות משטרה
(צילום ארכיון להמחשה: דוברות המשטרה)
על פי כתב האישום שהוגש לאחרונה בבית המשפט בפתח תקוה, תושב העיר בשנות השלושים לחייו שהה בשעת אחר הצהרים בבית עסק בקרית אליעזר פרי כשהוא תחת השפעת אלכוהול.
כשהבחין התושב בכוח שיטור שהגיע למקום, התקרב לבעל העסק בתנועה מאיימת, מה שהוביל את אחד השוטרים לחצוץ בין השניים.
השוטר ביקש מהתושב להזדהות אך זה סירב ואיים כי "יהפוך" את המקום בתוך 5 דקות.
השוטר הודיע לנאשם כי הוא מעוכב אך זה המשיך בשלו, וצעק עליו "תיזהר ממני". בנוסף, סירב להתלוות לשוטר ולכן נאזק. אלא שתוך כדי איזוקו, המשיך הנאשם לקלל את השוטרים וקרא לעבר אחד הם "יא בן ז.... יא רוסי יא מז.... בת...." . בהמשך אף סרב להיכנס לניידת והשוטרים נאלצו להשתמש בכוחם.
קראו גם:
באותה העת, שהה במקום תושב נוסף, בשנות העשרים לחייו שאיים על אחד השוטרים באמצעות רמקול אותו אחז. בהמשך בעט בשוטר ,תפס בחגורתו והביא להתנתקות מצלמת הגוף מהמתקן עליו מוקמה.
גם כשהגיעו לתחנת המשטרה, לא חדלו השניים והמשיכו להשתולל. הנאשם המבוגר יותר קילל את השוטר ששהה עימם בזירה, ירק לעברו ואמר לו "עכשיו אנחנו בפנים אבל תמיד יש עולם בחוץ". בהמשך פנה לשוטר אחר ואמר כי הוא יודע היכן הוא מתגורר וירק גם עליו.
כאמור, נגד השניים הוגש לאחרונה כתב אישום בגין איומים, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ושימוש בכוח ואיומים למניעת מעצר.