אירוע חמור אירע אמש (שני) בשכונת הדר גנים בפתח תקוה: גבר בן 32 אשר מוכר למשטרה, ניפץ שמשות אוטובוס של חברת אפיקים בעת שזה עצר ברחוב מנחם בגין, וניסה לדקור את הנהג. לאחר שנמלט מהמקום נעצר על ידי המשטרה והבוקר (שלישי) הובא לדיון בהארכת מעצרו.
(צילום וידאו: יגאל לחמן, קצין בטיחות ראשי אפיקים)
להלן הודעה שמסרה חברת האוטובוסים: "אמש בסמוך לשעה 20:00, בעת ביצוע קו 98 בפתח תקוה, הגיח עובר אורח אשר החל לנפץ את שמשות האוטובוס בעזרת מכשיר קהה ללא כל סיבה. נהג האוטובוס עצר את האוטובוס בצד הכביש וירד ממנו על מנת לנסות להדוף את התוקף, אולם זה שלף סכין וניסה לדקור אותו, ורק באורח נס פגע הסכין במכשיר הטלפון של הנהג וכך נמנעה פגיעה קשה. התוקף נמלט מהמקום אולם נעצר על ידי המשטרה זמן קצר לאחר מכן".
קראו גם:
עוד נמסר מאפיקים בעקבות האירוע: "למזלנו אירוע זה הסתיים ללא פגיעות בנפש למעט מספר נוסעים שלקו בהלם, אולם נגרם נזק כבד לאוטובוס. נציין כי התוקף מוכר למשטרה והאירוע נמצא כעת בחקירה משטרתית".
נהג הותקף אוטובוס אפיקים פתח תקוהנהג הותקף אוטובוס אפיקים פתח תקוה
נהג הותקף אוטובוס אפיקים פתח תקוה
(צילום: יגאל לחמן, קצין בטיחות ראשי אפיקים)
ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "המשטרה עצרה אתמול חשוד כבן 32 בחשד לתקיפתו של נהג אוטובוס וגרימת נזק לרכוש ברחוב מנחם בגין בעיר. החשוד נחקר בתחנת המשטרה והבוקר יובא לביהמ"ש השלום בפ"ת לדיון בהארכת מעצרו".
פרסום ראשוני: 12:46 , 12.01.21