משרד התחבורה נתן הרשאה למימון פרוייקטים בפתח תקוה בלמעלה מ-200 מיליון ש"ח.
1 צפייה בגלריה
הדמיית התחנה המרכזית החדשה בפתח תקוה
הדמיית התחנה המרכזית החדשה בפתח תקוה
הדמיית התחנה המרכזית החדשה בפתח תקוה
(קרדיט הדמייה: החברה לפיתוח פתח תקוה)
בהמשך לשיתוף הפעולה בין הרשות למשרד התחבורה בשנים האחרונות ובהמשך למאמצים של ראש העיר רמי גרינברג לקידום התחבורה הציבורית בעיר והתחנה המרכזית החדשה בפרט, משרד התחבורה שלח היום לראש העיר מכתב הרשאה למימון של למעלה מ-200 מיליון ש"ח.
קראו גם:
בתוך כך, משרד התחבורה התחייב לתקצב את ביצוע התחנה המרכזית החדשה ב- 136.5 מיליון ש"ח (85% תקצוב) וביצוע חניון הלילה בסמוך לבית העלמין ירקון יתוקצב ב- 47 מיליון ש"ח (100% תקצוב). בנוסף, משרד התחבורה התחייב לשפות את העירייה על ביצוע מסוף ארנס ב-7.4 מיליון ש"ח.
ראש העיר רמי גרינברג "כפי שניתן לראות המהפכה התחבורתית בפתח תקוה נמצאת בימים אלו בעיצומה ואני מברך את משרד התחבורה בראשות השרה מירי רגב על שיתוף הפעולה בנושא חשוב זה וכמובן את החברה לפיתוח פ"ת אשר באמצעותה אנחנו מקדמים את התחנה המרכזית החדשה. בשונה משנים קודמות שבהן היו מקדמים פרוייקטים שמאחוריהן אין בסיס תקציבי מוצק, אנחנו מוודאים שיש מאחורינו גב תקציבי ומתכננים על פיו. כך, אנחנו מצליחים להסיר חסמים ולהוציא אל הפועל עשרות פרוייקטים משמעותיים שהיו תקועים שנים רבות. אנחנו מקדמים פתרונות, מגייסים תקציבים ומפתחים את העיר בכל פרמטר".
פרסום ראשוני: 15:34 , 29.12.20