נפתחה ההרשמה לסטריטבול פתח תקווה 2024: עיריית פתח תקוה תקיים זו השנה השביעית את סטריטבול פתח תקוה 3*3, בין התאריכים 19-20.6.24 (ימים רביעי וחמישי) החל מהשעה 17:00, בפארק יצחק אוחיון בעיר.
2 צפייה בגלריה
עמית הוד זיו
עמית הוד זיו
עמית הוד זיו
(צילום: באדיבות המשפחה)

סטריטבול פתח תקווה, נערך ביוזמת אגף הספורט העירוני בניהולו של משה רנד ובהפקת חברת אלטרנטיבה 1. לחצו על הקישור להרשמה ולפרטים נוספים.
מאות כדורסלניות וכדורסלנים, מקצועיים וחובבנים, במגוון קטגוריות גיל שונות, צפויים ליטול חלק בעשרות משחקי הסטריטבול שייערכו ב-8 מגרשים, במהלך ימי התחרות. במקביל למשחקים ,ייערכו במגרש המרכזי תחרויות כדורסל אטרקטיביות לכל המשפחה ובניהן תחרויות קליעה ייחודיות (שיהיו פתוחות גם לקהל הרחב), תחרויות שלשות, הטבעות ועוד.
האירוע המרכזי של סטריטבול פתח תקוה השנה יוקדש לזכרו של סמל עמית הוד זיו ז"ל, לוחם בגדוד 71, עוצבת ברק (188) שנפל בפעילות מבצעית, כתוצאה מהשיגורים שבוצעו משטח לבנון במרחב שתולה, במהלך מלחמת 'חרבות ברזל'. בן 19 היה בנופלו. עמית, שיחק בקבוצות הנוער של מכבי פ"ת בכדורסל במשך שלוש שנים עד לגיוסו לצה"ל. עיריית פ"ת תקיים בסטריטבול, טקס מיוחד לזכרו ביום חמישי (20.6) בשעה 19:00, במעמד ראש העיר רמי גרינברג ,שחקני ומאמני קבוצת מכבי פ"ת בכדורסל, בני משפחתו וחבריו.

2 צפייה בגלריה
סטריטבול פתח תקוה
סטריטבול פתח תקוה
סטריטבול פתח תקוה
(צילום: דוברות עיריית פתח תקוה)

קראו גם:

רמי גרינברג, ראש העיר פתח תקוה: "סטריטבול פתח תקוה הפך למסורת ספורטיבית בעיר. זוהי חוויה מהנה וחגיגה ספורטיבית בה לוקחים חלק כל חובבי משחק הכדורסל, בכל הגילאים, כל אלה ש'חיידק' הכדורסל דבק בהם. השנה נקדיש את טורניר הסטריטבול ללוחם עמית הוד זיו ז"ל, ששיחק שלוש שנים במועדון הכדורסל מכבי פ"ת כדורסל ונפל במלחמת חרבות ברזל. עמית היה שחקן מצוין וחבר אהוב ונערץ על חבריו ומשפחתו ולכבוד הוא לנו להקדיש את האירוע לזכרו".