בשבת האחרונה שם קץ לחייו אלרועי בן שבת מרעננה, שחגג בר מצווה לאחר שעבר התעללות חברתית וחרם מצד מי שנחשבו לחבריו.
2 צפייה בגלריה
אלרועי בן שבת ז"ל
אלרועי בן שבת ז"ל
אלרועי בן שבת ז"ל
(צילום: פרטי)
קרובת המשפחה דפנה לובל: "אני לא אתאר מה הוא עבר ב'בילוי בעיר' האחרון שלו כי כואב לי להיזכר במה ששמעתי, אך מאמינה שגם אדם מבוגר אם היה עובר זאת היה מתקשה להמשיך אז על אחת כמה וכמה נסיך טהור שזה עתה חגג בר מצווה".
בפוסט כואב עד דמעות כתבה דפנה: "אני מזמינה אתכם לעזוב לרגע הכל ולהסתכל לאלרועי בעיניים. הילד הזה, האור הגדול הזה היה מורה חיים למשפחתו ולסובבים אותו. חכם, מתוחכם, אמפטי, מבריק, חייכן, מנומס, פעלתן, שובב ומכבד, אוהב ומחבק.
"לאלרועי משפחה מדהימה אוהבת ומכילה, אבא שנתן תמיד הכל, אמא שמקשיבה ומחנכת, מחבקת, תומכת ומלווה לאורך כל הדרך, אחות ואח אוהבים ומסורים ולמרות זאת לא הצליחו להציל את אלרועי מילדים אחרים. משפחה שתאלץ לנסות עכשיו לחיות עם איך שראו את בנם, אחיהם בפעם האחרונה ועם ההבנה של מה שעשו אותם ילדים חסרי מצפון וחינוך לאלרועי האהוב.

2 צפייה בגלריה
בני הנוער מדליקים נר לזכרו של הנער ברחבת יד לבנים
בני הנוער מדליקים נר לזכרו של הנער ברחבת יד לבנים
בני הנוער מדליקים נר לזכרו של הנער ברחבת יד לבנים
(צילום: פרטי)

"דבר אחד היה חסר לאלרועי ושכל כך רצה בו, חברים. לאחר התעללות ממושכת מצד הילדים הגיע הרגע שבו נפרצו כל הגבולות וביום שישי האחרון, במרכז העיר, לאחר שעבר השפלה נוראית שבסופה שלחו אותו הילדים להתאבד בטענה שלא יחסר לאף אחד. אלרועי שלנו אמר די, הלך הביתה והתאבד.

קראו גם:

"עלינו ההורים להוות דוגמה לילדינו בהיותנו הכלה, קבלת האחר ודרך ארץ וכך גם לחנך את הילדים החל מהגיל בו הם מתחילים להבין וכך אולי נוכל להציל את הילד הבא, המשפחה הבאה מהתרסקות. יש לי כל כך הרבה מה לומר אך מרוב כאב אני לא אוסיף כרגע. היו אהבה. אלרועי המלאך. אוהבת אותך כבן ולעד תישאר בליבי".
אם אתם או מישהו קרוב חווים מצוקה קשה ומחשבות אובדניות, אל תישארו לבד - דברו עם עמותת ער"ן המעניקה שירות עזרה ראשונה נפשית, מצילה חיים 24/7 באנונימיות ובאופן מיידי לכל מצוקה נפשית. לקבלת סיוע נפשי, חייגו 1201 או פנו לאתר ער"ן בצ'אט, וואטסאפ, פורום, מייל או מסרונים.
יהי זכרו ברוך.