המשטרה חשפה במהלך סוף השבוע חשד לאירועים נוספים של תקיפת פעוטות במעון פרטי בפתח תקוה ובהתאם לצורכי החקירה וממצאיה, תביא מחר (ראשון) את מנהלת הגן ובתה הגננת, לדיון נוסף בבימ"ש בבקשה להאריך את מעצרן.
1 צפייה בגלריה
אורלי ודניאלה בבית המשפט
אורלי ודניאלה בבית המשפט
אורלי ודניאלה בבית המשפט
(צילום: אביגיל עוזי)
קראו גם >>>>
שוטרי תחנת פתח תקוה המשיכו לאורך כל סוף השבוע, באיסוף ראיות וחקירת מנהלת הגן ובתה הגננת, החשודות בתקיפה קשה של פעוטות חסרי ישע במעון פרטי בעיר.
מדובר בחקירה מורכבת ורגישה, שנפתחה מיד עם קבלת תלונה מקוונת במשטרה מהורי אחת הילדות בגן, כאשר החקירה מנוהלת באינטנסיביות ובעדיפות עליונה, בשל חומרת העבירות וגיל הקורבנות.
כאמור, במסגרת החקירה עצרה המשטרה לפני כשבוע את השתיים בחשד לתקיפת מספר פעוטות חסרי ישע במועדים שונים, ונוכח הממצאים, קבע בית המשפט את הארכת מעצרן עד תאריך 13.2.22 וכן הוצא צו סגירה למעון.
במהלך כל סוף השבוע, המשיכו חוקרי תחנת פתח תקוה בחקירת החשודות, גביית עדויות מהורים ועדים נוספים, לצד ניתוח קפדני של חומרי התיעוד מהשבועות האחרונים.
עפ"י ממצאי התיעוד, נוספו חשדות רבים לתקיפה חמורה של כעשרה ילדים במעון במספר מועדים שונים ומדובר באירועים חמורים אף יותר מאלה שהיו ידועים בשלב הארכת המעצר הראשונה.
החקירה נמשכת ובהתאם לצורך המקצועי, שתי החשודות יובאו מחר בבוקר לבימ"ש השלום פתח תקוה, לדיון נוסף בבקשה להאריך את מעצרן .