מקרה אילמות קשה, בדירה משותפת ברחוב אורלוב בפתח תקוה: תושב העיר, בשנות החמישים לחייו, היה בגילופין, היכה במכות אגרוף את בת זוגתו, נשך אותה מספר פעמים, שבר את משקפיה, ואף השליך את בגדיה מהחלון. השבוע הושג נגדו כתב אישום חמור.
1 צפייה בגלריה
המחשה
המחשה
המחשה
(צילום: שאטרסטוק)
על פי כתב האישום, עולה כי השניים מתגוררים בדירת שלושה חדרים מחולקת יחד עם שותף ושותפה. ביום רביעי שעבר, הגיע הנאשם לדירה כשהוא בגילופין, והציע לשותף לשתות עימו וויסקי. לאחר שסורב, ניגש למטבח ושתה לבדו.
קראו גם >>>
בשעת לילה מאוחרת דפק על החדר בו התגורר עם בת זוגתו כשזו פתחה לו דרש ממנה סכום כסף. לאחר שענתה כי יש ברשותה 250 שקלים, דרש כי תביא לו 3,000 ואיים כי במידה ולא תענה לבקשתו הוא יתחיל להשתגע ולהרוס את הדירה.
משלא קיבל את מבוקשו, החל לזרוק בגדים מהארון לעבר הרצפה וגם אל מחוץ לחלון, שבר את משקפיה, וכן את ידית הדלת ואף ניפץ את מכישר הנייד שלה. לאחר מכן תקף את בת זוגתו במכות אגרוף לראשה ולגופה, משך בשערותיה נשך אותה ושפך שמן גוף על ראשה. הנאשמת קראה לעזרה וצעקה "הצילו תעזרו לי", אך הנאשם שם את ידו על פיה ונשך אותה פעם נוספת.
כששמע השותף את המתרחש, ניגש אל חדרם וביקש מהנאשם לחדול ממעשיו אך ללא הצלחה ושב לחדרו. בהמשך יצאה האישה מהחדר וביקשה מהשותף שיזמין משטרה אך הנאשם שאחז בשערה הזהיר את השותף שאם יתערב גם הוא ייפגע. רק לאחר זמן מה ניצלה האישה את עייפותו של הנאשם והזעיקה את המשטרה.
כעת הוא מואשם בתקיפה הגורמת חבלה של ממש, איומים והיזק לרכוש במזיד.
לכל העדכונים - חדשות פתח תקוה