נפתרה הדילמה של ראש העירייה: לאחר שפרסם פוסט ברשת החברתית ובו ביקש מהתושבים לחוות דעתם באם לנסוע או לא לאיחוד האמירויות במסגרת משלחת מטעם השלטון המקומי, מתברר כי נכון לשעה זו לא תצא משלחת כזו וגרינברג יישאר בארץ.
איחוד האמירויותאיחוד האמירויות
איחוד האמירויות
(צילום: shutterstock)
קראו גם:
כזכור, ראש העירייה ציין בפוסט שהעלה אתמול כי הוא הוזמן כחלק ממשלחת של השלטון המקומי לנסיעה לאיחוד האמירויות בחודש הבא, אך אינו יודע כיצד לפעול לאור משבר הקורונה בארץ ובעיר פתח תקוה. כדי לפתור את הסוגיה, שיתף את התושבים בלבטיו וביקש מהם לחוות דעה כיצד עליו לפעול.
רמי גרינברג. ההורים יכולים לישון בשקטרמי גרינברג. ההורים יכולים לישון בשקט
רמי גרינברג
(צילום: ריאן)
בין היתר כתב "מצד אחד אני ציוני נלהב שלא עוזב את הארץ ואת האמת גם את העיר כמעט בכלל, מצד שני זו משלחת חשובה למדינה משמעותית בעת הזו, מצד שלישי אנו בזמן לא פשוט בגלל משבר הקורונה והצורך לנהל את המשבר בזמן אמת ובכל העוצמה ולכן בעייתי להעדר וכן עוד לבטים שונים. באמת, חשובה לי דעתכם כי מהתחלה ועד הסוף אני כאן רק למענכם וכל מה שאני עושה רק בשבילכם ובשמכם".
אלא שבמקביל לתגובות שהגיעו ממאות תושבים, שרובם תמכו בנסיעה, נודע כי נכון לכתיבת שורות אלו לא תצא משלחת מטעם השלטון המקומי למדינה מהמפרץ הפרסי.
מהשלטון המקומי נמסר כי "לאחרונה נבחנה אפשרות למשלחת לאמירויות. המשלחת המדוברת ירדה מהפרק ולכן הנושא אינו רלוונטי".
מלשכת דובר העירייה נמסר: "נכון לעכשיו לא התקבלה כל הודעה רישמית על ביטול המשלחת ולהבנתנו, הנסיעה תידחה לסוף דצמבר. בכל מקרה, אם המשלחת אכן תבוטל בהמשך, הדילמה תיפתר ואף אחד לא יזיל דימעה על כך. ברור לכל כי ראש העיר ימשיך לקדם את ענייני העיר ולפעול למען התושבים גם אם הוא יחליט לצאת עם המשלחת וגם אם לא".
כל העדכונים - חדשות פתח תקוה
פרסום ראשוני: 14:08 , 16.10.20