חדש בעיר: בפארק יד לבנים בפתח תקוה יש מבנה שבעבר שימש כגן ילדים. כעת אישרה הוועדה המקומית להפוך אותו לנכס ציבורי חשוב.
2 צפייה בגלריה
המבנה שישמש כמרכז הורים וילדים בפארק יד לבנים פתח תקוה
המבנה שישמש כמרכז הורים וילדים בפארק יד לבנים פתח תקוה
המבנה שישמש כמרכז הורים וילדים בפארק יד לבנים פתח תקוה
(צילום: דוברות עיריית פתח תקוה)

הוועדה המקומית אישרה לקידום את הקמת המרכז להורים וילדים שיוקם בפארק יד לבנים, במבנה המוקף בחצר רחבת ידיים ששימש בעבר כגן ילדים.
בין יתר הפעילויות שיפעלו במקום: הדרכות הורים, גן עם אמא, מעגל אימהות וזמן אמא, סדנאות לתינוקות, חוגים לכלל הגילים (גיל הרך, בני נוער, מבוגרים), גי'מבורי וכו', כמו כן יוקם סניף ייחודי של "Mommy Work" המאפשר לאימהות לאחר לידה לשלב מסגרת של שמירה והפעלה של הרך הנולד יחד עם אפשרות לעבודה במתחם ייעודי המותאם לצרכי עבודה.
המרכז להורים וילדים אשר צפוי להיפתח בקרוב, יהיה חלק אינטגרלי מפארק יד לבנים, פנינת טבע בלב שכונת רמת ורבר העוברת התחדשות עירונית לרבות פרויקטים רבים של פינוי-בינוי, אשר יקדמו כניסתן של משפחות חדשות וצעירות למגורים בשכונה.

2 צפייה בגלריה
מזרקה פארק יד לבנים
מזרקה פארק יד לבנים
פארק יד לבנים
(צילום: דוברות העירייה)

קראו גם:

ראש העירייה, רמי גרינברג: "שכונת רמת ורבר והאזור כולו יעברו בשנים הקרובות מתיחת פנים של ממש. השכונה נמצאת בהליך התחדשות ומספר התושבים בה יגדל באופן משמעותי. מרכז הורים-ילדים יפעל לאורך כל שעות היום ויספק מענה איכותי, קהילתי ותרבותי לתושבי השכונה והאזור, בכל הגילים, בדגש על פעוטות וילדים. אני מודה למקפ"ת ולמינהל ההנדסה על הובלת התהליך ומאחל הצלחה לכולם".