צו הפסקה מנהלי: עיריית פתח תקוה הוציאה הבוקר (שלישי) צו הפסקה מנהלי כנגד סופר קופיקס ברחוב אורלוב 92, הנמצא בבעלות רמי לוי. בעירייה מסבירים כי הצו ניתן לאחר שהעסק אינו נענה להתראות הרשות בנוגע להנחיות משרד הבריאות להתנהלות העסקים בקורונה, ובשל העובדה כי העסק אינו הגיש בקשה לרישיון כנדרש.
הנתונים ממשיכים לעלותהנתונים ממשיכים לעלות
הפרת הנחיות משרד הבריאות
(צילום אילוסטרציה: pixabay)
קראו גם:
בנוסף, מציינים בעירייה כי התקבלו תלונות רבות מתושבים אשר התריעו כי בעסק המדובר לא נשמרות הנחיות משרד הבריאות, ויש סכנה ממשית לשלום הציבור. כאמור, במסגרת מכלול פעולות האכיפה שהרשות מבצעת בנושא זה, הוחלט להוציא צו הפסקה מנהלי.
ראש העירייה רמי גרינברג: "עסק לא יכול לעשות כבשלו ולהתעלם מהנחיות הרשות, שהינן קריטיות בעת הזו. אנחנו פועלים סביב השעון להבטיח את בריאות הציבור בתקופה מאתגרת זו וככל שיש עסקים שלא עומדים בהנחיות אלו ומפרים אותן - אנחנו פועלים לתיקון הליקויים ובמקרי קיצון גם להביא לסגירתם. העירייה תמשיך לאכוף ביתר שאת הנחיות חשובות אלו כדי למנוע את המשך שרשרת ההדבקה וכן מקרי המוות".
להלן תגובת סופרקופיקס:
בסופרקופיקס מקפידים על קיום כל הוראות משרד הבריאות לרבות הוראות הצו הסגול. מדובר היה בהסדרה של הגשת מסמכים לאחר שהסניף עבר שיפוץ. בכל מקרה המסמכים הוגשו וסופרקופיקס הגיעה להבנה עם מחלקת רישוי עסקים ועם העירייה על ביטולו של הצו. סופרקופיקס שמחה להביא לפתח תקווה בשורה של מחירים נמוכים ושירות מעולה ומאחלת ללקוחותיה שנה טובה ובריאה.
לעדכונים נוספים היכנסו לחדשות פתח תקוה