אם התגעגעתם לנוכחותם של הבוזגלוס ברשת, אז אפשר להפסיק. אב המשפחה יעקב ואשתו חני, אסי ואשתו עדי ואלמוג ואשתו נטליה, משתתפים בימים אלו בקמפיין חדש של תן ביס. במסגרת הקמפיין וכחלק ממשחקי היורו בכדורגל להן תן ביס נותנת חסות, הבוזגלוס מזמינים את לקוחות חברת המשלוחים הכתומה לקחת חלק בתחרות מיוחדת.
1 צפייה בגלריה
הבוזגלוס
הבוזגלוס
הבוזגלוס
(צילום: מיכה לובטון)
עדי בוזגלו שהפתיעה לפני כמה חודשים את הרשת והצטרפה לבייבי בום שהשתלט על הביצה המקומית עם הריון רביעי, סיפרה שהמאנץ' שלה בהריון ושל אסי שמצטרף לחגיגה הוא גלידת גולדה.
אסי מזדהה עם כל חשקי ההיריון של אשתו כולל הבחילות שאחרי. ומה הם מעדיפים "לנשנש" תוך כדי הצפייה במשחקי היורו? המבורגרים עסיסיים. והכי חשוב, רשמו את ההימור של אסי למנצחת הגדולה של היורו: צרפת. בון אפטיט.
מה צריך לעשות כדי להשתתף בתחרות?
המשתתפים צריכים לצלם את המנות שהזמינו מתן ביס, לתייג את החברה יחד עם ההאשטאג #תנוביס_הבוזגלו בדרך ולהיכנס להגרלה בה כוכבי המשפחה יגיעו לביתם של הזוכים עם משלוחי מזון מפנקים ולצפייה משותפת במשחקים הקמפיין צפוי לעלות בעמודי האינסטגרם והפייסבוק של תן ביס ובעמודי האינסטגרם של כוכבי הבוזגלוס.
קראו גם:
תן ביס היא אחת מנותנות החסות הרשמיות של משחקי היורו בכדורגל. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה רשמי עם איגוד התאחדויות הכדורגל האירופיות (אופ"א) באמצעות Just Eat Takeaway, חברת האם ההולנדית שרכשה את חברת המשלוחים הישראלית בקיץ 2018.
חבילת החסויות כוללת בין היתר זכויות לחסויות שידור בכל רחבי אירופה, פרסום באצטדיון עצמו, וכן חוויות ייחודיות של ליווי ילדים על ידי שחקנים כמו גם עשרות הזדמנויות ללקוחות להשיג כרטיסים. תן ביס חילקה ללקוחותיה 50 כרטיסים למשחקי היורו. הכרטיסים למשחקי הבתים, שמינית הגמר והגמר חולקו כחלק מהגרלה ללקוחות, שהזמינו דרך תן ביס בסכום של מעל 200 שקלים.