דקטלון, ענקית קמעונאות הספורט הצרפתית, ממשיכה להתרחב ופותחת את הסניף התשיעי במספר. הסניף ממוקם במתחם דן טאון מרכז העסקים והמסחר החדש של גוש דן ברחוב ז'בוטנסקי 61 פתח תקוה ומתווסף לתשעת הסניפים של הרשת הפזורים ברחבי הארץ.
הסניף החדש ממוקם על ציר ז'בוטינסקי יצחק רבין בצמוד לתחנת הרכבת של הקו האדום ובמרחק הליכה קצר ממוקדים רבים וביניהם בי"ח בילינסון, בית משפט השלום, פארקים ומרכזי קניות ופנאי. סניף דקטלון פתח תקווה ישרת לא רק את תושבי העיר, שהינה העיר ה-5 בגודלה בארץ, אלא גם את תושבי בקעת אונו , ראש העין והשרון הדרומי.
1 צפייה בגלריה
דקטלון פתח תקוה
דקטלון פתח תקוה
דקטלון פתח תקוה
(צילום: אלאור בורנשטיין)
דקטלון היא אחת מרשתות הספורט הגדולות בעולם. המותג נוסד ב-1975 וכיום הוא פועל ב-70 מדינות ברחבי העולם עם למעלה מ-1600 סניפים. מטרתה של דקטלון היא להנגיש את הספורט למספר רב של אנשים ולעורר בהם השראה לעסוק בפעילות ספורטיבית מגוונת ומודעות לשמירה על אורח חיים בריא.
בדקטלון ניתן למצוא ציוד ספורט למגוון רחב של ענפי ספורט; הרשת מציעה ציוד ספורט איכותי במחיר נגיש לכל הרמות - מחובבים ועד מתקדמים. דקטלון דוגלת בשמירה על מחירים נמוכים ככל שניתן במטרה לאפשר לכל אדם לקנות מוצרי ספורט איכותיים ומעוצבים. השליטה הבלעדית של דקטלון בתהליך העיצוב וההפצה של המוצרים מאפשרת לחברה לתמחר את מוצריה כך שיתאימו לכל כיס, בכל מקום בעולם.
קראו גם:
יאן פביו, מנכ"ל דקטלון ישראל: "אנו נרגשים מהתרחבותה של הרשת בישראל ומפתיחת הסניף התשיעי שלה בפתח תקווה. הסניף החדש יביא איתו בשורה חדשה לתושבי האזור כולו: לחובבי הספורט יהיה עתה מקום בו יוכלו לרכוש מוצרים איכותיים למגוון ענפי ספורט במחיר שווה לכל כיס. אנו מאמינים בכוחו של הספורט לעודד ולהרים את המוראל ומודים על הזכות שנפלה בחלקנו להנגיש את הספורט לכולם. אנו מקווים להמשיך ולהתפתח ולפתוח סניפים נוספים שישרתו את אלו הזקוקים לנו: חובבי הספורט".
כל העדכונים - חדשות פתח תקוה