חרושת השמועות סביב התורם האלמוני של הפועל פתח תקוה לעונה הבאה הגיעה הבוקר (ראשון) לסיומה. איש העסקים אדם נוימן, מייסד ומנכ"ל WeWork לשעבר, יתרום מיליון שקל לעמותת אוהדי הפועל פתח תקוה, הכחולה, המשמשת כבעלים של המועדון. אדם הוא גיסו של מנכ"ל הקבוצה אבי יחיאל, הנשוי לדוגמנית, עדי נוימן.
2 צפייה בגלריה
אדם נוימן והאחות עדי
אדם נוימן והאחות עדי
אדם נוימן והאחות עדי
(צילומים: מוטי לבטון, דנה קופל)
על פי הנהלת הפועל פתח תקוה, "תרומתו של נוימן מגיעה כעזרה למימון פעילות המועדון בעונה 2021/22, מתוך מטרה להחזיר את המועדון לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי".
קראו גם >>
בקבוצה מתעקשים כי לא יהיה לנוימן כל מעורב מעשית בפעילות הקבוצה, שלפני כשבוע קיבלה הודעה מההתאחדות לכדורגל כי תשחק בליגה הלאומית בעונה הקרובה. אחרי שבר החלו לבנות קבוצה למשחקים בליגה א' צפון, בימים אלו עובדים במועדון על מנת לגבש סגל שיוכל להתמודד בליגת המשנה.
2 צפייה בגלריה
אוהדי הפועל פתח תקוה
אוהדי הפועל פתח תקוה
אוהדי הפועל פתח תקוה. קיבלו תוספת כוח
(צילום: אורן אהרוני)
מוקדם יותר הקיץ, התחייב נוימן להכפיל כל סכום שיגויס מהאוהדים עד מיליון שקלים, כאשר אוהדי הקבוצה הצליחו לגייס עד כה כבר למעלה מ-750 אלף שקלים, ובקרוב הסכום אמור לחצות את רף מיליון השקלים. לאור זאת, בימים האחרונים העביר נוימן את התשלום הראשון על סך 750 אלף שקלים, כשהתשלום השני עתיד לעבור בעת שיגיעו האוהדים ליעד.
מהנהלת הקבוצה נמסר: "תרומתו של נוימן תסייע לקבוצה בבניית הסגל, שנבנה בתחילה לליגה א', אך לאחר הודעת ההתאחדות לכדורגל השבוע בהנהלה עושים את מירב המאמצים בכדי לבנות קבוצה שתוכל להתמודד בצמרת הליגה הלאומית, למרות הזמן הקצר שנותר לפתיחת העונה.
"בנוסף לקבוצת הבוגרים, תרומתו של נוימן נועדה לתמוך גם במחלקת הנוער האיכותית של המועדון, בה משחקים כ-500 ילדים בגילאי 5 עד 18, ואשר גידלה מספר שחקנים שנמצאים כיום בסגל הקבוצה הבוגרת"
אבי יחיאל, מנכ"ל הפועל תקוה, מסר כי "ההחלטה של אדם נוימן לתמוך במועדון בעונה הקרובה נפלה עוד בסיום העונה הקודמת, כאשר המועדון התכונן לליגה א' והיה במצב קשה. מבחינתנו האפשרות לשחק בליגה הלאומית היא הזדמנות פז, ובכוונתנו לבנות קבוצה שתעורר גאווה בעשרות אלפי האוהדים, כחלק מהמאמצים האדירים שאנחנו משקיעים בכדי להחזיר את המועדון לימי הזוהר שלו. אנחנו מתכוננים להשתמש בתרומה גם כדי להמשיך לעשות טוב לקהילה וגם כדי להצעיד את הקבוצה מקצועית לגבהים חדשים".
לכל העדכונים - חדשות פתח תקוה