אירוע חריג אמש (רביעי) במתחם האימונים של מכבי פתח תקוה בעיר: גיא לוזון, מאמנה של מכבי פתח תקוה, נקלע לעימות עם אוהדי הקבוצה לאחר הפסד נוסף וקרא לעבר אחד מהם בין השאר: "מי אתה בכלל? ..אני אשחט אותך". לוזון מצידו טוען כי הותקף על ידי האוהדים.
(צילום וידאו: מתוך הרשת החברתית, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
האירוע החריג התרחש עם חזרת הקבוצה למתחם האימונים בעיר לאחר משחק ההפסד (1:0) לעירוני קריית שמונה.
מספר אוהדים שהגיעו אף הם למתחם התעמתו עם המאמן בעקבות מצבה העגום של הקבוצה, שלאחר 14 מחזורים נועלת את הטבלה ומועמדת רצינית לירידת ליגה.
במהלך העימות, שפורסם ברשת החברתית והפך לויראלי, נשמע גיא לוזון אומר לאחד האוהדים בין השאר: "מי אתה בכלל?.. אני אשחט אותך". העימות בין השניים כמעט גלש לאלימות פיזית, אך אנשי המועדון ואוהדים נוספים הפרידו בים השניים.
1 צפייה בגלריה
גיא לוזון בעימות עם אוהדי מכבי פתח תקוה
גיא לוזון בעימות עם אוהדי מכבי פתח תקוה
גיא לוזון בעימות עם אוהדי מכבי פתח תקוה
(צילום: מתוך הרשת החברתית, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
בעקבות האירועים פרסם מועדון האוהדים של הקבוצה הודעה ברשת החברתית, בה נכתב בין היתר: "גיא אם לא תבין לבד, אנחנו נהיה כל משחק להזכיר לך שהקבוצה שייכת לאוהדים, בעיקר לאלו שבסה"כ באו למחות מולך בצורה לגיטימית, לא אלימה וללא קללות, באו לדבר ולדרוש תשובות ענייניות. ובעיקר לדרוש ממך לקחת אחריות וללכת".
מטעמו של גיא לוזון נמסר בתגובה לאירועים: "האירוע אתמול הוא אירוע שאמור להטריד את כולם. אני מאמן כדורגל ואם אני אוהב או לא, למדתי לקבל ולהכיל את התגובות של הקהל ביציע. זו הזירה ומותר להם לקלל ולתקוף, ככה נהוג. יפה או לא יפה, ראוי או לא זו שאלה אחרת..שאפשר לדון עליה. אבל לא ייתכן שאני מחוץ למגרש בחיים הפרטיים שלי צריך ללכת ברחוב ואנשים ירגישו נוח ויחשבו שמותר להם פשוט לתקוף אותי. שאני אלך ברחוב ויקללו אותי.
"אני הרגשתי שנחצה גבול. זה נראה לכם בסדר שאוהדים תוקפים מאמן או שחקן מחוץ למגרש, בחיים שלו הפרטיים ברחוב? זה גבול שאני לא מוכן לקבל ולא חושב שאם כל אחד ואחד יהיה כנה עם עצמו יהיה מוכן לקבל. זו אלימות!".