אוהדי הפועל פורצים לכר הדשא בזמן השלכת האבנים ליציע ברמלה. צילום: סער כרמלי הפועל פ"תאוהדי הפועל פורצים לכר הדשא בזמן השלכת האבנים ליציע ברמלה. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת
אוהדי הפועל פורצים לכר הדשא בזמן השלכת האבנים ליציע ברמלה. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת
(אוהדי הפועל פורצים לכר הדשא בזמן השלכת האבנים ליציע ברמלה. צילום: סער כרמלי הפועל פ"ת)
אתמול פסק בית הדין של ההתאחדות לכדורגל כי המשחק בין בית"ר ת"א/רמלה והפועל פ"ת, שהתפוצץ בדקה ה-83 בשל השלכת אבנים ליציע אוהדי הפועל, שפרצו במנוסה לתוך תחומי המגרש, ייערך מחדש.
הבוקר נקבע כי המשחק החוזר יתקיים בעוד שבועיים, ה-5/3 (יום שלישי) בשעה 19:00.
רמלה, כזכור, נענשה בשני משחקי רדיוס והמשחק מול הפועל הוא השני שבהם. שאלת מיקום המשחק כבר הפכה לפארסה אמיתית. אתמול (שלישי) נקבע כי המשחק יתקיים באיצטדיון "גרונדמן" ברמת השרון. היום (רביעי) הועבר המשחק לאיצטדיון בנס ציונה. בדיקה בתקנון ההתאחדות לכדורגל מעידה כי אין מניעה בכך:
"הוטל על קבוצה עונש האוסר קיום משחק או משחקים במגרשה הביתי או במרחק מסוים, תקיים הקבוצה את המשחק או המשחקים במגרש אחר בהתאם ובכפוף לאמור להלן: א) המגרש החלופי נמצא בעיר או רשות מקומית אחרת מהעיר או הרשות המקומית בה ממוקם מגרשה הביתי של הקבוצה הביתית ולכיוון מגרש הביתי של הקבוצה האורחת. ב) המגרש החלופי אושר, לצורך ריצוי העונש, על ידי ועדת הליגה והגביע.
הסעיף בתקנון המדבר על קיום משחקים במרחק של 30 ק"מ מהמגרש הביתי חל על רק על משחקים שנגזר כי יתקיימו ללא קהל.
אגב, את משחק הליגה הקרוב, מול הפועל כפ"ס, תערוך בית"ר ת"א/רמלה באיצטדיון "גרונדמן".
בכל מקרה, המשמעות היא שהפועל עומדת בפני תקופה עמוסה במיוחד של ארבעה משחקים תוך 11 ימים.
ביום שני הקרוב (25/2) היא תארח את מכבי אחי נצרת. ארבעה ימים לאחר מכן (1/3) היא תתארח בעכו. ארבעה ימים נוספים יחלפו עד משחקה הבא, מול בית"ר ת"א/רמלה ושלושה ימים לאחר מכן היא תארח את הפועל כפ"ס. עומס לא פשוט לקבוצה עם סגל שאינו רחב במיוחד.