שחקני הקבוצה מתקשים לקבל את ההפסד, בסיום המשחקשחקני הקבוצה מתקשים לקבל את ההפסד, בסיום המשחק
שחקני הקבוצה מתקשים לקבל את ההפסד, בסיום המשחק
(שחקני הקבוצה מתקשים לקבל את ההפסד, בסיום המשחק)
הפועל פ״ת הפסידה הערב (שני) בביתה להפועל עכו (2:1) בסיומו של משחק חד צדדי, בו הקבוצה המקומית שלטה ללא עוררין, אבל ניפקה רצף של החמצות שלא נראה כבר זמן רב במשחקיה.
המשחק מול עכו חשף, למי שהיה לו ספק, כי הפועל עמוסה בבעיות מקצועיות קשות, הן במשחק ההגנה והן בחלק ההתקפי, שהראה אוזלת רגל משוועת.
מסאי דגו בחר לעלות שוב עם טימור רודוסלסקי במרכז ההגנה לצידו של רם לוי, וירין חסן שוב ישב על הספסל. שי מושל פתח בהרכב במרכז הקישור במקומו של דניאל שוורצבוים.
בפתיחה הפועל שלטה, אך למצב ממשי ראשון הגיעה רק בדקה ה-19, כשרם לוי הוריד בראשו כדור קרן למרכז הרחבה ומהערבוביה בעט שחקן הפועל מקרוב כדור שנהדף מקו השער.
חסר אונים. מסאי דגו על הקווים, הערבחסר אונים. מסאי דגו על הקווים, הערב
חסר אונים. מסאי דגו על הקווים, הערב
(חסר אונים. מסאי דגו על הקווים, הערב)
בדקה ה-27 שלח מושל את גל לוי, שדהר לרחבה, ניער את שומרו ובעט כדור שטוח שחמק לעד הקורה.
בדקה ה-30 עלתה עכו ליתרון בניסיון הראשון שלה, אחרי רצף טעויות בהגנת הפועל, שאפשר לחלוץ אקינו אייסון לנגוח לשער החשוף.
הפועל המשיכה לשלוט במשחק עד ההפסקה, מבלי לסכן במיוחד את שער יריבתה.
רבע השעה הראשונה של המחצית השנייה הייתה מדהימה. הפועל תקפה ללא הפסקה וניפקה רצף של החמצות משוועות.
סוקונה בעט ממצב נוח לידיו של השוער רם אילוז (דקה 48), גל לוי הסתער על הגבהה של קובי מור ונגח כדור שאילוז הדף בקושי (50), השיא הגיע בדקה ה-53, עם רצף של בעיטות לעבר אילוז, מספרת של רם לוי מקרוב שהשוער הדף ובעיטה משני מטרים שגל קולני, אקס הפועל ו מצטיין במשחק, הדף מהקו.
הקלפי הכחולה. צילום: באדיבות העמותההקלפי הכחולה. צילום: באדיבות העמותה
הקלפי הכחולה. צילום: באדיבות העמותה
(הקלפי הכחולה. צילום: באדיבות העמותה)
שתי דקות לאחר מכן, גל לוי ירה מהאוויר כדור מתעתע לקורת שערו של אילוז.
דקה 66- עמית מזרחי המחליף חופשי לחלוטין על קו ה-16, ירה לשחקים.
לאחר מכן המשחק נרגע וכשנראה היה שהפועל מרימה ידיים, הצליח שגיא דרור, הבולט בהפועל היום, לגלגל לשער החשוף את הניסיון השני שלו ןלהשוות ל-1:1 בדקה ה-81.
הפועל ניסתה להמשיך וללחוץ כדי להשלים מהפך, עכו יצאה להתקפה מקרית, שנעצרה בעבירה של איתי לוי, כ-25 מטרים אלכסונית משערו של דודי אלון.
יובל טיטלמן, שנבחן בקיץ בהפועל, הגביה, הגנת הפועל קפאה, אלון לא יצא ועמיד מחאג׳נה המחליף, כבש מקרוב שער קל שנתן שלןש נקודות לקבוצתו.
השלט שנפרש בדקה העשיריתהשלט שנפרש בדקה העשירית
השלט שנפרש בדקה העשירית
(השלט שנפרש בדקה העשירית)
הפועל רושמת משחק ליגה חמישי ברציפות (ושישי סה״כ) ללא ניצחון והיא שקועה עמוק במקום האחרון, עם שלוש נקודות בלבד, שתיים פחות מבני לוד והפועל מרמורק, המקדימות אותה ושבע מחוף מבטחים.
הרכב הפועל פ״ת:
דודי אלון; אלעד גבאי, טימור רודוסלסקי, רם לוי, קובי מור; מור שקד, סימון פאמבו (איתי לוי 63), שי מושל (עמית מזרחי 46׳), גל לוי, שגיא דרור; אמאדו סוקונה (רוי רונן 77׳).
בהפועל לא יכולים להתנחם או להתעודד משליטתם המוחלטת במשחק. להיפך. הפסד במשחק כזה מעיד בעיקר על הבעיות הקשות שיש בקבוצה.
מי שמתריעים על כל בשבועות האחרונים, הם נציגי עמותת הכחולה שהמשיכו היום את מחאתם ואת קריאתם למפרק, עו״ד יצחק יונגר, לצאת בהקדם למכרז למכירת הקבוצה.
אחרי שהודיעה בסוף השבוע כי תחדל לממן את שכרו של מנכ"ל הקבוצה, גיא בלום, אם לא תצא הקבוצה למכירה בקרוב, עברה היום המחאה ליציע.
לפני המשחק פעילי העמותה ערכו הפנינג ברוח הבחירות, בו הוקמה קלפי בה הצביעו כלל האוהדים וילדיהם בתמיכה לבעלות של העמותה על המועדון. ובדקה העשירית של המשחק, הניפו האוהדים שלט גדול ושלטים קטנים עם הקריאה "יונגר הבטחת תקיים! תוציא את הפועל למכרז." זאת בליווי שירים הקוראים לעו"ד יצחק יונגר לקיים את הבטחתו.
השלט שהניפו מאות אוהדים ביציע, הערב במהלך המשחקהשלט שהניפו מאות אוהדים ביציע, הערב במהלך המשחק
השלט שהניפו מאות אוהדים ביציע, הערב במהלך המשחק
(השלט שהניפו מאות אוהדים ביציע, הערב במהלך המשחק)
"העמותה וכן האוהדים מודאגים מאוד ממצב המועדון שמתקשה בצבירת נקודות ונשאר במקום האחרון", נכתב בהודעת המועדון", "כזכור, המועדון התחיל את העונה עם מינוס 11 נקודות, זאת לאחר ספיגת עונש של כ-2 נקודות בעונה שעברה בתקופת בעלותו של דורון גלנט, אליו הוחסרו עוד 9 נקודות נוספות בעקבות פירוק המועדון בקיץ האחרון.
"במצב הנוכחי, ללא הזרמת סכום כסף משמעותי, שיאפשר חיזוק המועדון בחלון ההעברות בינואר, נראה כי המועדון יתקשה להישאר בליגה הלאומית. וחשש האוהדים שינשור לליגה א', לראשונה בתולדותיו, יתממש".
המחאה ביציע. צילום: באדיבות העמותההמחאה ביציע. צילום: באדיבות העמותה
המחאה ביציע. צילום: באדיבות העמותה
(המחאה ביציע. צילום: באדיבות העמותה)
חבר הועד המנהל, מתן ציוני, הוסיף: "במחאה זו העמותה והאוהדים מפצירים בעו"ד יצחק יונגר שיוציא את המועדון למכרז. זאת לאחר שבחודש אוגוסט הבטיח לא פעם, גם באוזני חברי הועד המנהל של העמותה וגם באמצעי התקשורת, שכך יעשה. אנחנו מקווים שמר יונגר יממש את הבטחתו בימים הקרובים, יוציא את המועדון למכרז, וזאת כדי שהאוהדים יוכלו להצעיד את המועדון אל אופק חדש".