המנכ"ל גיא בלום. "קל להבין את הגודל והעוצמה"המנכ"ל גיא בלום. "קל להבין את הגודל והעוצמה"
המנכ"ל גיא בלום. "קל להבין את הגודל והעוצמה"
(המנכ"ל גיא בלום. "קל להבין את הגודל והעוצמה")
בשבועות האחרונים גובר המתח בקרב אוהדי הפועל פ״ת, בציפייה לפרסומו של המכרז למכירת הקבוצה.
ככל שנוקפים הימים והמפרק, עו״ד יצחק יונגר, ממאן לעשות זאת, מעלים בעמותת האוהדים ״הכחולה״, את הדאגה לפיה אם לא תצא הקבוצה למכרז בקרוב ותועבר לידיה, היא לא תוכל לפעול לגיוס משאבים ולחזקה בחלום ההעברות שייפתח בראשית חודש ינואר וסיכוייה של הקבוצה, המדורגת במקום האחרון בלאומית, לשרוד בליגת המשנה, יהיו קלושים.
כזכור, בחודשים האחרונים מממנת העמותה את שכרו של מנכ״ל המועדון, גיא בלום, שהומלץ לתפקיד על ידי ״הכחולה״. הבוקר (חמישי) מוציאה העמותה הודעה רשמית ובה היא מתנה את המשך תשלום שכר המנכ״ל בפרסום מכרז כבר בימים הקרובים.
לשון ההודעה:
״תקופת "אחרי החגים" הסתיימה כבר לפני קרוב לחודש וחרף הצהרותיו והבטחותיו, המפרק עו"ד יונגר טרם פרסם את המכרז לרכישת מועדון הפועל פ"ת.
משחק ההפסד בגביע המדינה האיר בזרקור ענק: למרות פתיחת העונה המעודדת, הפועל לא מספיק טובה וללא חיזוק בחלון ההעברות נמצאת בסכנה ממשית לרדת לליגה א'. מיותר לציין שבמצב כזה שווי הקבוצה ישאף לאפס ואם אותם אנשי עסקים עלומים לא הגיעו עד עכשיו הם וודאי שלא יגיעו כשהמועדון ינשור לליגה השלישית.
אנו מפצירים בעו"ד יונגר להוציא את המועדון למכרז כבר בימים הקרובים, על מנת שנוכל להציל את הפועל עוד העונה ולהתחיל בתהליך השיקום הארוך שהמועדון ואוהדיו מייחלים לו כבר שנים רבות.
במידה ולא יאות המפרק לצאת למכרז בתוך ימים ספורים, נממש את הסעיף המאפשר לנו להודיע על הפסקת מימון שכרו של המנכ"ל גיא בלום בהתראה מוקדת של 30 ימים מיום ההודעה".