צילום:פרטיצילום:פרטי
צילום:פרטי
(צילום:פרטי)
בשבוע שעבר נפגשו אנשי עמותת "הכחולה" של אוהדי הפועל פ"ת עם מפרק הקבוצה, עו"ד יצחק יונגר. בין ההסכמות שעלו מהפגישה - העמותה תסייע במכירת המנויים לסיבוב הראשון של העונה (הודעה מסודרת בנושא צפויה בקרוב) ובנוסף - תהיה אמונה ותממן בחירת מנכ"ל למועדון, בכפוף לאישור המפרק.
הבוקר נודע כי העמותה בחרה בגיא בלום כמועמדה לתפקיד. בלום היה יו"ר "הלב הירוק", עמותת אוהדי הפועל כפ"ס, שרכשה 10 אחוזים מהבעלות על המועדון ובהמשך שימש גם כדובר וסמנכ"ל המועדון תחת רובי רגב, בזמן שסתיו שחם היה הבעלים.
לפני שנה, באוגוסט 2017, פוטר מהמועדון אחרי שזה עבר לבעלותו של יצחק שום.
בפברואר 2017, במהלך משחק בין הפועל כפ"ס להפועל ת"א, נעצר בלום אחרי עימות עם שוטר, לו העיר בלום על שאכל בזמן משחק. בהמשך התברר כי השוטר היה זה שתקף את הסמנכ"ל, ששוחרר אחרי כחצי שעה. העניין נחקר ובסופו של דבר הוחלט להגיש כתב אישום נגד השוטר התוקף.
בקרוב צפוי עו"ד יונגר להיפגש עם בלום, לראיינו ולקבוע האם לקבל את מינויו.
בהודעת העמותה נכתב:
בהמשך לפגישה המוצלחת שנערכה בשבוע שעבר עם המפרק, עו״ד יונגר, ברצוננו לעדכן אתכם כי בשבועות האחרונים ראיינו מספר מועמדים, לרבות למשרת מנכ״ל. בשלב זה, המועמד המועדף הוא גיא בלום, ששימש בתפקיד סמנכ"ל הפועל כפר סבא במשך ארבע שנים.
גיא הנו בעל ניסיון רב ומוכח בניהול מועדון כדורגל ולדעתנו עשוי לסייע מאוד למפרק בתקופת הביניים. גיא שימש בעבר אף כיו"ר "הלב הירוק" (עמותת אוהדי הפועל כפ"ס), בחודשים האחרונים החל לעסוק באיתור והבאת שחקנים זרים, עיסוק שהסכים לעזוב במידה ויתמנה. לדעתנו מדובר באדם ערכי ורציני שכחלק מתפקידיו כסמנכ"ל גם ניהל את מחלקת הנוער.
עוד יש לציין כי במהלך כהונתו כסמנכ״ל, זכתה הפועל כפר סבא לאות כבוד מנשיא המדינה ״למועדון פורץ דרך בכדורגל הישראלי״, בין היתר, על קידום עשייה לעידוד הסובלנות, מניעת אלימות וגזענות ועשייה חברתית וקהילתית, דבר שבאופן אישי מאוד הרשים אותנו.
היות והחלטה על מינוי מנכ"ל מחייבת את אישור המפרק, גיא הוזמן לראיון אצל עו"ד יונגר ואנו תקווה כי גם המפרק יתרשם מגיא, כמונו.