בתום ארבע שנות פעילות בעמותת "הכחולה", החל מימיה הראשונים ואחרי שנתיים בהן שימש כמנהל הספורטיבי של המועדון החליט היום (רביעי) ניב טל לסיים את דרכו בהפועל פתח-תקוה.
כזכור, בסופ"ש הודיעו טל והקבוצה כי הוא מסיים את תפקידו בקבוצה הבוגרת ומתמקד במחלקת הנוער אך הוא החליט, כאמור, לוותר על האפשרות הזאת ולא להמשיך במועדון. "הסיבות להחלטה שלי שמורות עימי", אמר טל והוסיף: "החלטתי לוותר על פיצויי הפיטורין המגיעים לי מאחר והמועדון זקוק לכספים הללו, במיוחד בעת המורכבת הזאת".
"התפקיד שלי הוא לעזור למאמן". ניב טל"התפקיד שלי הוא לעזור למאמן". ניב טל
"ידעתי שהתפקיד שאני לוקח הוא כפוי טובה", ניב טל
(צילום: סער כרמלי, הפועל פ"ת)
הפועל פתח-תקוה פתחה את העונה בצורה חלשה ומאכזבת וביום שני ספגה את הפסדה החמישי ברציפות בליגה. למרות זאת, טל משוכנע כי הדרך בה צועד המועדון היא הדרך הנכונה. "נשמעים קולות רבים שטוענים שמיזם "הכחולה" בדרך לכישלון, אבל לא כך הדבר", אומר מי שהיה גם שחקן מוביל בקבוצה בסוף שנות התשעים וראשית שנות האלפיים, "ה"כחולה" עוד תצליח ובגדול, אם תהיה סבלנות, כיוון שזה תהליך מורכב שייקח 5-7 שנים.
"עשרות פעילים ובהם גם אני ישבו ובנו תכנית עבודה מפורטת, שמסקנותיה פורסמו במה שהוגדר "תכנית מאה הימים" ואני מציע לכל אוהד לשוב ולקרוא אותה דווקא ובמיוחד בימים אלה".
אז למה לא להישאר במועדון ולהיות חלק מההצלחה שאתה צופה שתגיע?
"ידעתי שהתפקיד שאני לוקח על עצמי הוא כפוי טובה ואין סיכוי שאשרוד 5 עד 7 שנים ליהנות מפירות העבודה הקשה, אך בזמן המינוי אף שחקן עבר או איש כדורגל לא רצה את התפקיד הזה. אני שמח שהיום יש אנשי כדורגל מכובדים שרוצים את התפקיד הזה".
"עכשיו זו העת להתאחד סביב הקבוצה". ניב טל חוגג צמד ומהפך כשחקן הפועל בדרבי בשנת 2000"עכשיו זו העת להתאחד סביב הקבוצה". ניב טל חוגג צמד ומהפך כשחקן הפועל בדרבי בשנת 2000
"עכשיו זו העת להתאחד סביב הקבוצה". ניב טל חוגג צמד ומהפך כשחקן הפועל בדרבי בשנת 2000
( צילום: ליאור סביליה)
בסיום דבריו מבקש טל לפנות במסר לאוהדי הקבוצה: "עכשיו זו העת להתאחד סביב הקבוצה. שכל אחד יתעסק באיך הוא יכול לעזור לקבוצה לצאת מהבוץ. בעתיד, עוד נמצא זמן נכון יותר לשיפור התהליכים. אני אוהב את הפועל פתח-תקוה ואת אוהדיה ויש לי הרבה כבוד אליהם ומאחל שהמועדון יצליח ויגשים את החלומות של כולנו".

פרסום ראשוני: 20:41 , 11.11.20