הפועל פ"ת הולכת ומשלימה את סגל השחקניות שלה לקראת העונה החדשה בליגת העל בכדורסל נשים. אתמול (שני) הודיעה הקבוצה על החתמתה של הגארדית דניאל חג'ג' (1.62), שחוגגת השבוע יום הולדת 28.
דניאל חג'ג' נאבקת על הכדורדניאל חג'ג' נאבקת על הכדור
דניאל חג'ג' נאבקת על הכדור
(צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים)
חג'ג' הייתה בעונה שעברה אחת השחקניות המובילות במכבי חיפה, מהקבוצות המפתיעות של העונה, שעם העפלתה לליגת העל הייתה קרובה משחק אחד מהשתתפות במשחקי הבית העליון. חג'ג' רשמה בעונה שעברה ממוצעים מרשימים. בקצת יותר מ-31 דקות היא קלעה 7.6 נק', מסרה 5 אסיסטים (מקום 6 בליגה וראשונה מבין הישראליות) והוסיפה 3.4 כדורים חוזרים.
דניאל חג'ג' יוצאת למתפרצת. עוברת לכחולדניאל חג'ג' יוצאת למתפרצת. עוברת לכחול
דניאל חג'ג' יוצאת למתפרצת. עוברת לכחול
(צילום באדיבות מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים)
בשנתיים האחרונות שיחקה חג'ג' במכבי חיפה ועלתה איתה לליגת העל וקודם לכן רשמה הישג דומה גם בשורות אס"א ירושלים. היא נחשבה לאחת השחקניות המנוסות והטובות בליגה הלאומית ובעונה שעברה עשתה בהצלחה את קפיצת המדרגה. חג'ג' יכולה לשחק בעמדות 1ו-2 ומאמנה החדש, גיל סלע, מרוצה מאוד מהמהלך: " דניאל היא תוספת כוח משמעותית לסגל שלנו. היא תעזור לנו מאוד בכל הקשר ללחץ ההגנתי, קור הרוח והמנהיגות, ובפן ההתקפי לדאוג שכולן יהיו מעורבות במשחק. מקווה מאוד שנגיע בעזרתה להישגים".
שירה חג'ג', התגלית הבאה של ליגת העל?שירה חג'ג', התגלית הבאה של ליגת העל?
שירה חג'ג', התגלית הבאה של ליגת העל?
(צילום: עודד קרני איגוד הכדורסל)
חג'ג' מצטרפת לסגל הישראלי של הפועל, הכולל כבר את מורן ספיר, ניצן עמאר ואופיר קירשטיין הממשיכות לעונה נוספת, טל סהר ואת שירה חג'ג' (18,1.80), בוגרת האקדמיה לכדורסל בוינגייט וממצטיינות העונה שעברה בליגה הלאומית, הנמנית על סגל נבחרת העתודה. חג'ג' (אין קשר משפחתי לדניאל) נחשבת לאחת השחקניות הפנים הטובות לגילה, אם לא הטובה שבהן ויכולה לשחק בשתי עמדות הפורוורד.