חובשי אחוד הצלה וכן צוותי מד"א - הצלה פתח תקוה העניקו אחר הצהריים (חמישי) סיוע ראשוני לרוכב אופנוע (כבן 40) שנפצע קשה בכביש 40 סמוך לצומת ירקון. החובשים המתנדבים יחד עם פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לרוכב האופנוע והוא פונה לבית החולים בילינסון במצב קשה, מורדם ומונשם, עם חבלה רב מערכתית, ומאוחר יותר נפטר מפצעיו.
2 צפייה בגלריה
זירת האירוע
זירת האירוע
זירת האירוע
(צילום: דוברות הצלה פתח תקווה)
עזריה כהן ואשר בללו, חובשים במד"א - הצלה פתח תקווה סיפרו; "בסמוך לאופנוע שכב הרוכב כשהוא מחוסר הכרה עם חבלות קשות, הענקנו לו טיפול ראשוני שכלל סיוע נשימתי והוא פונה במהירות לבית החולים בילינסון, שם דווח מאוחר יותר כי הוא נפטר מפצעיו".

2 צפייה בגלריה
חבלה רב מערכתית
חבלה רב מערכתית
חבלה רב מערכתית
(צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

קראו גם >>>>
אילון חסני ואברהם ניסן חובשי איחוד הצלה שהעניקו לו סיוע ראשוני מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. הענקנו סיוע ראשוני לרוכב האופנוע שנפצע באורח קשה ולאחר מכן הוא פונה לבית חולים. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לנהג הרכב שנפצע באורח קל".
מהמשטרה נמסר: "בוחני התנועה של מרחב שרון פתחו בחקירה לפני זמן קצר עם קבלת דיווח על תאונה שאירעה במחלף ירקונים שבכביש 40 במעורבות רכב ואופנוע. כתוצאה מהתאונה נפצע נהג הרכב - תושב קלנסוואה בשנות ה 50 לחייו באורח קל ורוכב האופנוע - תושב פ"ת בשנות ה 40 לחייו באורח קשה. שני הפצועים פונו למרכז הרפואי בלינסון בפ"ת. לפני זמן קצר נקבע מותו של רוכב האופנוע והחקירה נמשכת".
יהי זכרו ברוך.