בני זוג, תושבי האזור, נישאו רק לפני חמש שנים והביאו ילד אחד לעולם. הבעל, איש אמיד מאוד עם שכר שנתי גבוה באחד מגופי הכלכלה הגדולים בישראל. האישה עובדת באחת מחברות ההיי-טק הגדולות בישראל.
2 צפייה בגלריה
בגידה
בגידה
בגידה
(צילום: shutterstock)
שני בני הזוג מתקרבים לגיל 40 ומאז הכירו לפני שמונה שנים, הם נראו בעיני רבים כזוג המשולם. הם התחתנו מאוחר, בשלים להורות וכשהם כבר מסודרים כלכלית. הדרמה החלה לפני כשנה.
הבעל הכיר באחד מהאירועים הנוצצים של החברה זמרת ידועה מאוד, אף היא נשואה. הם נהגו להיפגש בצימר בצפון אחת לחודש ולממש את הרומן שפיתחו ביניהם בשקט וללא דרמות מיותרות.
עו"ד שרין סולן מספרת כי האישה התייצבה במשרדה וסיפרה לה כי ציפור לחשה לה על הרומן של בעלה, אבל אין לה הוכחות.
היא גוללה בפניה את הסיפור ואף ציינה את המקום שבו הם נוהגים להיפגש. "במצב הזה, זו הייתה מילה שלה מול שלו ולכן היא נדרשה לעשות מעשה או לשכור בלש".
באותו שלב מספרת האישה כי הדבר היחיד שידעה היה המקום שבו הם נפגשים והעובדה שבמקום הזה יש שני צימרים. היא שכרה את אחד הצימרים וזימנה לשם בלש שהתקין בו מצלמה.
שבוע לאחר מכן, שכרה את הצימר השני וגם בו התקינה מצלמה. בשני המקרים כדי לא לעורר חשד, היא שילמה אבל לא הלכה לסופ"ש מאחר ומעולם לא יצאה לבילוי בצימר ללא בעלה.
באחד מימי השבוע הגיעה השעה. בעלה התייצב באחד משני הצימרים. המצלמות הנציחו את המפגש ולתדהמת האישה המאהבת התגלתה כלא אחרת מאשר זמרת מפורסמת שנמצאת בעת הזו באחת התקופות הטובות בקריירה שלה.
2 צפייה בגלריה
עו"ד שרין סולן
עו"ד שרין סולן
עו"ד שרין סולן
(צילום: יח"צ)
למחרת, הגיעה האישה לצימר, שלפה את המצלמות ונעלמה כאילו בלעה אותה האדמה. עם החומר המצולם היא התייצבה אצל בעלה.
"לא היתה כאן בעיה של הסכם גירושין", סיפרה עו"ד סולן. "הבעל השאיר לאישה את הדירה וסכום חד פעמי של כמה מיליוני שקלים והתחייב למזונות של 10,000 שקל בחודש לכלכלת בנו. עכשיו, מחכים שני הצדדים לאישור בית המשפט.