איש אמיד מהאזור הגיע לאחרונה למשרדה של עו"ד זהר רון כדי לערוך צוואה, ובה שורת דרישות. למשל, הוא השאיר הנחיות מפורשות ליורשיו, ובהן קניית מצבה שתיראה כמו לוחות הברית ושהאותיות עליה יהיו מזהב.
עוד הוסיף האיש והנחה שהשבעה לאחר הלווייתו תיערך בבית מלון כדי שאנשים לא יביאו מחלות הביתה ושתיערך לכבודו סעודת מצווה ובה אלכוהול משובח תוצרת חוץ כדי לרומם את רוחם של המכבדים. עוד ביקש האיש שבכל שנה בתאריך מותו תיערך סעודת המצווה.
1 צפייה בגלריה
"כמו הגשמת חלום בשבילי"
"כמו הגשמת חלום בשבילי"
"כמו הגשמת חלום בשבילי"
(צילום המחשה: Shutterstock)
דרישתו היקרה מכול הייתה כתיבת ארבעה ספרי תורה מהודרים על שמו, לעילוי נשמתו, בידי סופר סתם מוסמך וירא שמיים. "אני דורש שהספרים ייכתבו על קלף העשוי מבהמה טהורה ושהמשימה תושלם תוך פרק זמן של עד שמונה שנים מיום מותי", הוא הוסיף. "עד שהמשימה של כתיבת ספרי התורה תושלם יוכלו יורשיי ליהנות מפירות ההשכרה של הדירות והחנויות שבבעלותי, אבל לא יוכלו למכור אותן עד שתסתיים הכנסתם לבתי הכנסת".
קראו גם:
כנשאל מדוע צריכים להיכתב ארבעה ספרי תורה על שמו, השיב האיש שהדבר יקנה לו ולמשפחתו תעודת ביטוח בעולם של מעלה. הוא הדגיש שהבקשה הזאת חשובה לו יותר מכול, וחובה על יורשיו למלאה. "במשך שנים תכננתי את כתיבת ספרי התורה בשבילי", הוא הסביר. "זה יהיה ממש כמו הגשמת חלום בשבילי. מאז שהייתי נער, עוד לפני שהרביתי בנכסים ולפני שהתעשרתי, חסכתי כסף למטרה הזאת.
"נשבעתי בספר התורה שאעשה הכול כדי שזה יקרה. תמיד חלמתי שאצליח להגיע לספר תורה אחד, אבל הבטחתי לעצמי שאם אזכה לעושר, אכניס ארבעה ספרים כארבע כנפות תבל. לאחר סיום כתיבת כל ספר וספר מספרי התורה אני מבקש שיעשו תהלוכה להכנסתם בלוויית נגנים, ברכב מפואר ומקושט בפרחים, בפעמונים ובתאורה צבעונית ועליו רמקולים רבי־עוצמה. הכי חשוב שהתהלוכה תהיה שמחה ומשמחת".
כשנשאל אם יורשיו יודעים על רצונו השיב שהם "יודעים בטח שיודעים. בשביל כולנו זה כבוד גדול, זאת זכות גדולה. אני רוצה שכל עם ישראל ידע וילך בעקבותיי".