מרפאת מכבידנט הדר גנים החדשה בפתח תקוה נפתחה השבוע במטרה להעניק לתושבי השכונה והעיר בכלל ליהנות מכל סוגי טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. המרפאה החדשה מכילה שישה חדרי טיפול וממוקמת במרכז המסחרי בשכונה והמגיעים אליה ייהנו מחניה בשפע בחניון התת קרקעי.
3 צפייה בגלריה
מנהלות מרפאת מכבידנט הדר גנים פתח תקוה
מנהלות מרפאת מכבידנט הדר גנים פתח תקוה
ד"ר מריאנה הראל סמבן, מנהלת מרפאה רפואית (מימין), שלי סבירסקי, מנהלת מרפאה אדמיניסטרטיבית (משמאל)
(צילום: באדיבות מכבידנט)
"המרפאה תשרת את תושבי שכונת הדר גנים בפתח תקוה, תושבי פתח תקוה בכלל, תושבי קריית אונו ותושבי אלעד, עד שתיפתח להם המרפאה שנמצאת כיום בשלבי הקמה", מסבירה טוני כהן, מנכ"לית מכבידנט.
"המרפאה תהיה השנייה בפתח תקוה, כשלמעשה אנחנו מוסיפים עוד שישה חדרי טיפול לעיר והבשורה היא מרפאה קרובה לבית", אומרת כהן.
"בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של מעבר מבוטחים למכבי בעיר, שפורסת את שירותיה עם קצב הגדילה המתקדם, כיום 34% מהמבוטחים בעיר הם של מכבי, אחוז גבוה יותר מהשוק הכללי של אוכלוסיית המבוטחים בארץ".
"אנחנו נמצאים חודשיים אחרי פתיחת המרכז הרפואי הגדול של מכבי בעיר, והמרפאה החדשה של מכבידנט מהווה השלמה לעיר שנמצאת בתנופת צמיחה של הקופה", אומרת כהן ומוסיפה שכיום עם פתיחת מרפאת הדר גנים, ישנם 18 חדרי טיפולים בעיר".
3 צפייה בגלריה
מרפאת מכבידנט פתח תקוה. טיפולים מתקדמים
מרפאת מכבידנט פתח תקוה. טיפולים מתקדמים
מרפאת מכבידנט פתח תקוה. טיפולים מתקדמים
(צילום: באדיבות מכבידנט)

מצויינות מעל הכל

המנהלת הרפואית של מרפאת הדר גנים, ד“ר מריאנה הראל סמבן, מסבירה שהמיקוד שלה הוא על רמת שירות גבוהה במיוחד שכולל גם איכות רפואית. ”שמתי לעצמי למטרה שהיחס של הצוות הרפואי במרפאה יהיה ללא פשרות, לכן גם גוייס צוות ורופאים שיכולים להעניק את האיכות הרפואית לצד היחס החם למטופלים“, אומרת ד“ר הראל סמבן שבעשור האחרון כיהנה במגוון תפקידים ברשת מכבידנט.
”אני שמה דגש על רצון ואמביציה של הרופאים והשינניות שרוצים להתקדם במקצוע. המרפאה תציע מגוון טיפולים שלא מוצעים במקומות אחרים באזור, למשל ציפויי חרסינה, שחזורי חרסינה, למינייט, תשתיות שקופות, סדים שקופים והזרקות“, מסבירה ד“ר הראל סמבן.
השירותים במרפאה יכללו את טיפולי השיניים הסטנדרטיים, לצד טיפולים חדשניים ומתקדמים על ידי רופאים מומחים שגויסו מכל התחומים.
3 צפייה בגלריה
טוני כהן, מנכ"לית מכבידנט
טוני כהן, מנכ"לית מכבידנט
טוני כהן, מנכ"לית מכבידנט
(צילום: באדיבות מכבידנט)
במרפאה יציעו בדיקה ייחודית על ידי מכשיר שמאבחן ריח רע מהפה, וכל הטיפולים יתבצעו תחת אותה קורת הגג בהדר גנים.
המרפאה תציע גם טיפולים אסתטיים עם כניסתם של טיפולי בוטוקס וחומצה היאלורונית למגוון טיפולי השיניים ברשת מכבידנט ברחבי הארץ. תחום רפואת השיניים נוגע יותר ויותר בתחום האסתטיקה מתוך היכרותם המעמיקה של רופאי השיניים באנטומיית הפנים, טיפולים אלה מצטרפים לטיפולים אסתטיים רבים אחרים שניתנים במכבידנט לאורך השנים, לדוגמה הלבנות שיניים.
מוגש מטעם מכבידנט.
פורסם לראשונה: 16:05, 28.07.22