חגי האביב כבר כאן והקיץ מחכה לו מעבר לפינה, ולאורך שנים ארוכות התקופה הזו היא אחת התקופות העמוסות ביותר של נילי לוי, או כפי שאלפי נשים מכירות בשם אותה בשם נילי קוסמטיקס.
2 צפייה בגלריה
נילי לוי
נילי לוי
נילי לוי
(צילום: יח"צ)
נילי, בת 57 היא קוסמטיקאית מזן נדיר, כזו שלא נעזרת באף מכשור חיצוני אלא יודעת כיצד לשפר את נראות עור הפנים בזכות מעשה ידיה, מוחה היצירתי וניסיון עשיר אותו חידדה לאורך דרכה המקצועית.
"אני לא מאמינה במכשור, הוא נוצר לרושם ובגלל שזו תעשייה שמגלגלת מיליוני דולרים בשנה, לכן כואב לי הלב לראות כיצד קוסמטיקאיות אחרות מוציאות ממיטב כספן עבור מכשירים כאלו ואחרים שלעולם לא יוכלו להחליף את החשמל הסטטי והכוחות שיש לנו בידיים", נילי מספרת בצורה חדה וברורה.
אקנה בגיל ההתבגרות את תחילת דרכה בתחום הקוסמטיקה עשתה נילי לוי בלימודים במה שנחשב היה לבית ספר המוביל בישראל בתחום הקוסמטיקה, מועדון לאישה.
מיד לאחר מכן היא למדה קוסמטיקה רפואית באוניברסיטת בר אילן, והידע הרב שצברה בתחומי הכימיה ועור הגוף, גרמו לכך שהיא הפכה להיות אשת מקצוע מבוקשת מכל עבר.
במשך 25 שנים ובמקביל לפעילות שלה כקוסמטיקאית עצמאית, היא גם הדריכה אלפי קוסמטיקאיות מתחילות במרכז הדרכות מוכר בתחום, ובשנים האחרונות היא מתרכזת אך ורק בפעילות בקליניקה הביתית שלה ברחוב רמז 45 בפתח תקווה.
מגוון הטיפולים שנילי קוסמטיקס מעניקה לקהל לקוחותיה רחב ומרשים, אך מעל לכל היא נחשבת למומחית הגדולה בשני טיפולים שונים, אקנה ואפילציה.
"את ההצלחה המקצועית שלי אני חייבת לאקנה. כשהייתי נערה צעירה הפנים שלי סבלו מאקנה בצורה מזעזעת, ולפני 30 שנים ויותר אף אחת לא באמת ידעה כיצד לטפל בזה. בגלל שאני מאוד מאמינה במשפט "אם אין אני לי מי לי", התחלתי לחקור בעצמי את כל מה שאפשר לדעת על עור האדם.
האקנה נוצר כתוצאה מפעילות הורמונלית מוגברת אשר יוצרת הפרשת יתר של בלוטת החלב ובהמשך יכולה להוביל גם לדלקת.
גם היגיינה לקויה ואו תזונה לא נכונה יכולים להוביל לאקנה, כאשר גם הגנטיקה משחקת תפקיד, במקביל למתחים ולחץ נפשי אשר שכיחים בתקופה הזו של גיל הנעורים.
היום אני מקולפת כבר יותר מ- 35 פעמים, זה אומר קילוף עמוק של הדרמיס - השכבה העליונה של העור, כך שלמדתי על עצמי את כל מה שצריך כדי לדעת כיצד לטפל באקנה גם עבור קהל הלקוחות שלי, נשים וגברים", נילי סיפרה בפתיחות יוצאת דופן.
קפיצת המדרגה המקצועית תוך כדי הלימודים, ההתפתחות המקצועית וההתנסות האישית של נילי על עור הפנים שלה, היא הבינה כי על מנת לשנות את פני התמונה עבורה וגם עבור אחרות היא חייבת להוסיף דבר מה, לכן היא החלה להתמחות בפילינגים עמוקים.
למעשה נילי היא מהסנוניות הראשונות שיצאו להביא את חומרי הפילינג השונים מכמה נקודות באירופה, כאשר תחום זה בארץ עוד היה בחיתוליו.
"הפילינג היא פעולה שמסירה בצורה עדינה את שכבה הקרנית וכך היא מעודדת ייצור של תאים חדשים ובריאים יותר.
מדובר בטיפול עדין ומבוקר שתפקידו לשנות את גוון העור, להחזיר לו את החיונות החסרה, להבהיר כתמי עור ישנים, להפחית קמטים עדינים, וליצור מרקם אחיד של עור פנים בריא, זוהר ורענן", נילי הסבירה.
אך לצד האקנה, הפילינגים העמוקים וטיפולים נוספים, נילי נחשבת לאחת המומחיות הגדולות ביותר בישראל בכל הנוגע לאפילציה, הסרת שיער מעור הפנים.
מדובר בפעולה פולשנית בה מחדירים בנפרד מחט אל תוך זקיק השערה תוך כדי שמחממים את הזקיק לשבריר של שנייה ממש, על מנת שכלי הדם שמזינים את הזקיק יפסיקו את הפעולה והזקיק ימות.
ניתן לבצע את הפעולה רק בשלב שבו השערה נמצאת בתהליך צמיחה, כך שאם לא יודעים לבצע את הפעולה הזו ביעילות ובזריזות, פשוט לא מגיעים לתוצאות.
נילי קוסמטיקס: שליחות לחיים
2 צפייה בגלריה
נילי לוי
נילי לוי
נילי לוי
(צילום: יח"צ)
הפעילות הקוסמטית של נילי לוי לא משמשת לה כמקור פרנסה בלבד, אלא היא רואה בזה שליחות של ממש.
בכל שנה עולים אליה לרגל אלפי נשים מכל רחבי הארץ, כולל חיילות ונערות צעירות שלא תמיד יכולות להרשות לעצמן לשלם את מלוא הסכום על הטיפולים המתקדמים, ומי שיודעת יכולה לספר. עבורן נילי ידעה לחתוך במחירים ולהעניק טיפולים מכל הלב, כי הנתינה היא זו שמנחה אותה לאורך הדרך.
לכן גם שעות הפעילות שלה בקליניקה גמישות, ולפרטים נוספים ניתן לחייג לטלפון: 052-387-5090