חשש לחייו של אושרי אסולין בן ה-26 מכפר סבא לאחר שנדבק בנגיף הקורונה שגרמה לו לדלקת רב מערכתית הפוגעת בשריר הלב. אסולין עבר מספר החייאות ומצבו טרם התייצב. מכריו ומשפחתו מבקשים להרבות בתפילות: "פשוט צריך להתפלל כל הזמן ולקרוע שערי שמיים".
אושרי אסולין. מצב קריטיאושרי אסולין. מצב קריטי
אושרי אסולין. מצב קריטי
(צילום: פרטי)
אסולין הגיע לשיבא עם כאבי בטן חזקים וחום, מבלי שהיה במגע ידוע עם חולה קורונה מאומת. נוכח סימני דלקת והמשך הידרדרות במצבו, עבר ברונכוסקופיה - בדיקה של דרכי הנשימה שבה נלקחה דגימה מהריאות. בדיקה זו הראתה תוצאה חיובית "חלשה" לקורונה.
אסולין. הפך למגיד שיעוריםאסולין. הפך למגיד שיעורים
אסולין. הפך למגיד שיעורים
(צילום: פרטי)
הוא פיתח תסמינים בריאות, פגיעה קשה בלב ובכליות. מהיחידה למחלות זיהומיות בשיבא מסבירים: "החולה קיבל טיפול בסטרואידים ובאימונו־גלובולינים (נוגדנים) - טיפול שמקבלים לסיבוך שהתגלה אצלו. המקרה שלו קשה מאוד, ולאחר שעבר כמה  החייאות - עדיין מוקדם לדעת מה תהיה הפרוגנוזה".
אסולין הוא בנם של מאיר (מישל) ורחל משכונת יוספטל בכפר סבא. המשפחה עברה לאחרונה לאשדוד ואושרי, חייל מצטיין, עבר תהליך של חזרה בתשובה בשנים האחרונות והפך למגיד שיעורים בהגותו של הרב נחמן מברסלב.
חייל מצטייןחייל מצטיין
חייל מצטיין
(צילום: פרטי)
משפחתו ומכריו מספרים על בחור: "שכל כולו חיוך ונתינה. אוהב את הבריות. קשה להאמין שהבחור הזה, שכל הזמן נמצא בשמחה, מורדם ומונשם ללא ניע. אנחנו מתחננים. תתפללו עליו. זו נשמה גדולה שתעשה הרבה טוב בעולם".