מתרחבים במכבי שירותי בריאות בפתח תקוה: כבר שנים רבות שבמכבי שירותי בריאות בפתח תקוה רושמים הצלחות בכל הנוגע להצטרפות תושבים חדשים לקופה, אך דומה ששנת 2021 שנתוניה מתפרסמים כעת, היטיבה מאוד עם קופת החולים.
3 צפייה בגלריה
המרכז הרפואי החדש של מכבי
המרכז הרפואי החדש של מכבי
המרכז הרפואי החדש של מכבי
(צילום: מכבי שירותי בריאות)
על פי הנתונים, נרשם זינוק חסר תקדים בהצטרפות לקופה גם בשנת 2021 שהתאפיינה בעיקר מבחינה בריאותית בצל הקורונה. דומה שהתמודדות הקופה במסגרת השירותים שהעניקה הן בחיסונים, הן בבדיקות, והן בכל המעטפת הכוללת והנלווית לקורונה, הביאה את תושבי פתח תקוה להצביע ברגליים עבור הקופה.
אך ההתמודדות עם הקורונה היא בהחלט לא הייתה הסיבה היחידה: בשנה זו מכבי המשיכה להרחיב את השירותים למבוטחיה ברחבי העיר ופתחה את היהלום שבכתר "מכבי גלובל" בצפון מזרח העיר, הכולל מוקד טיפול יום ומוקד מבוגרים וילדים ומכונים מתקדמים בסטנדרט בלתי מתפשר של עיצוב וחדשנות. כמו כן במקום קיימים שירותי מכבי טבעי ומכבי פארם.
בנוסף נפתח המרכז הרפואי הצפוני בקניון גנים בשכונת כפר גנים והורחבו השירותים בהתפתחות הילד.
והנה, שנת 2022 כבר התחילה ואנחנו בצפייה ענקית לקראת פתיחת המרכז הרפואי החדש בשכונת נוף נחלים בהדר גנים ושיפוץ המרכז הרפואי שפיגל במרכז העיר.
גם הנתונים בעיר מצביעים על שביעות רצון גבוהה ממכבי, שמתבטאת במעבר אליה מהקופות האחרות. להלן נתוני המעברים בין קופות החולים בפתח תקוה בשנת 2021:
ד"ר אנג'לה עירוני ראש מחוז השרון במכבי שירותי בריאות: "השנה האחרונה הייתה מאתגרת ומלאה בפעילות סביב השעון. החל מחיסוני הקורונה, הפעלת מתחמי בדיקות, טיפול בחולי קורונה וניהול הרפואה בשגרה וחירום, קופות החולים הובילו כל משימה בצורה מופתית ובזכות העובדים המסורים שמקדישים את חייהם לעבודתם, הצלחנו להעניק שירות יוצא דופן לכל אחד ואחת שהיו זקוקים לנו.
3 צפייה בגלריה
ד"ר אנג'לה עירוני
ד"ר אנג'לה עירוני
ד"ר אנג'לה עירוני
(צילום: עופר חג'ייב)
"על רקע משבר הבריאות העולמי, הצרכנים הישראליים המשיכו להביע אמון במכבי ובחרו גם השנה להצטרף לקופה הצומחת ביותר בישראל. מדובר בנתון חסר תקדים שמדרבן אותנו להמשיך להצטיין בכל הפרמטרים לטובת המטופלים שלנו"