מאות צופים הגיעו אמש (שני, 3.2) להיכל התרבות פתח תקוה על מנת לצפות באמיר דדון ורוני דלומי לצד הקונסרבטוריון העירוני פתח תקוה אשר חגג 70 להיווסדו. השניים ביצעו את שיריהם בליווי 130 זמרים ונגנים תלמידי הקונסרבטוריון. הקהל הרב הגיב בתשואות רמות לשירים הנפלאים ביניהם: "בשלום" מתוך המחזמר "עלובי החיים", " לבחור נכון" ו"אור גדול". על הקונצרט ניצחו מיכאל דלמן ושלומית מדר.
אמיר דדון ורוני דלומי על במת ההיכל. צילום: אמיר בן חייםאמיר דדון ורוני דלומי על במת ההיכל. צילום: אמיר בן חיים
אמיר דדון ורוני דלומי על במת ההיכל. צילום: אמיר בן חיים
(אמיר דדון ורוני דלומי על במת ההיכל. צילום: אמיר בן חיים)
אמיר דדון ורוני דלומי. צילום: אמיר בן חיים
(אמיר דדון ורוני דלומי. צילום: אמיר בן חיים)
תזמורת הנוער הייצוגית של הקונסרבטוריון בניצוחו של מאסטרו מיכאל דלמן, ולצידה המקהלה הייצוגית "קנטבילה" בניצוחה של שלומית מדר, הוכיחו יכולות מרשימות עם ביצועים מיוחדים לכל אורך הערב לעיבודים אשר נכתבו ביד אמן על ידי רועי פרידמן.
"הקונסרבטוריון העירוני הוא מהמוסדות המפוארים והמובילים בעיר, המקדמים חינוך ותרבות לאלפי ילדים בעיר, במסגרת הפעילות הרחבה של בית ספר מנגן ופעילות הקונסרבטוריון העירוני. בקרוב נתחיל בהכנות לבניית מבנה קבע, מבנה מפואר המתאים לפעילות הקונסרבטוריון הענפה. המבנה החדש יוקם באזור פארק יצחק אוחיון מול בית המשפט, במיקום נגיש ונוח", אמר ראש העיר רמי גרינברג מעל הבמה.
צילום: אמיר בן חיים
(צילום: אמיר בן חיים)
שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון ברכה על שיתוף הפעולה הפורה ורב ההשראה עם שני האמנים, והסבירה את החשיבות בחשיפת התלמידים לעשייה מוסיקלית מקצועית עם הפנים לקהילה.