צילום: היכל התרבותצילום: היכל התרבות
צילום: היכל התרבות
(צילום: היכל התרבות)
השבוע התקיים בהיכל התרבות בפתח תקוה יום הולדת 70 למלכת הזמר העברי שרהל'ה שרון.
על הבמה הופיעו חבריה לשירה וליצירה לאורך השנים - חנן יובל, דורית ראובני, אורי הרפז, יובל כספין, אביבה אבידן, דודו פישר, טוביה צפיר, ישראל גוריון, וותיקי הגבעטרון, משה בקר ומקהלת "כישורית" שחבריה עם צרכים מיוחדים ונהנים משיעור מוסיקה מידי יום ראשון כבר למעלה מ-20 שנה.
כלת יום ההולדת אף הופתעה בשיר חדש ומיוחד שנכתב עבורה ע"י יואב גינאי והולחן ובוצע על ידי חנן יובל. את האירוע יזם והפיק מנכ"ל היכל התרבות אריה ימיני.
צילום: לשכת דובר העירייהצילום: לשכת דובר העירייה
צילום: לשכת דובר העירייה
(צילום: לשכת דובר העירייה)
הקהל הרב שגדש את האולם שר מלוא גרון ונהנה עד מאד. בין היתר נצפו באולם השופט בדימוס מאיר שמגר, השופטת בדימוס עדנה ארבל, ח"כ אלעזר שטרן, ציקי ולדן ועוד רבים אחרים.
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין בירך את שרהל'ה שרון וסיפר כיצד הכירו עוד בהיותו ברוסיה, ראש העיר איציק ברוורמן בירך ואמר "כשאומרים שרהל'ה שרון חושבים על שירה בציבור, על המוני אנשים השרים בצוותא ושרהל'ה מנצחת על כולם כשהיא על הפסנתר. יש לנו הכבוד הערב לארח כאן אצלנו בהיכל את חגיגות השבעים של שרהלה שרון!!" עוד בירך ראש מועצת עמק הירדן עידן גרינבאום המכיר את שרהל'ה שרון עוד מילדות אז הייתה מורתו למוסיקה.
צילום: לשכת דובר העירייהצילום: לשכת דובר העירייה
צילום: לשכת דובר העירייה
(צילום: לשכת דובר העירייה)
במהלך הערב הוענקה לשרהל'ה שרון הנרגשת תעודת הוקרה מידי יו"ר היכל התרבות אבי בלושטיין ויו"ר אמ"י יענקל'ה מנדל. את הערב הנחה אבשלום קור וערכה נאוה בודק אחירון.