רשת חצי חינם מודיעה על בחירתה באילנית לוי לפרזנטורית החברה. לוי תשתלב בפעילות הפרסומית של חצי חינם ותככב בקמפיינים טלוויזיוניים ודיגיטליים ובמגוון במות שיווקיות.
2 צפייה בגלריה
אילנית לוי
אילנית לוי
אילנית לוי
(צילום: דביר כחלון)
אילנית לוי, 41, נשואה לאלירז שדה ומנחת טלוויזיה, שחקנית ודוגמנית, נבחרה לפרזנטורית של רשת חצי חינם ובימים אלה מצטלם קמפיין ראשון בכיכובה. רשת חצי חינם, אחת מרשתות השיווק הבולטות בישראל, מובילה את ענף הקמעונאות בכל הקשור לחוויית הקניה, איכות וטריות המוצרים וכל זאת במחירים הוגנים שמתאימים לכל כיס. מהרשת נמסר שהחיבור בין חצי חינם לאילנית לוי הרגיש טבעי ונכון מתוך ערכים משותפים ורצון להעביר מסרים של איכות וחוויית קניה בגובה העניים ולכל ציבור הלקוחות בישראל.
אילנית לוי: ״בתור מישהי שקונה כמעט כל שבוע בסופר, אני מאוד אוהבת לארח את המשפחה והחברים בארוחות שישי עם אוכל טוב שמסמל עבורי בית, ולכן החיבור עם חצי חינם, רשת משפחתית שמחוברת מאוד לקהל הלקוחות שלה, הרגיש מהרגע הראשון נכון וטבעי. אני שמחה להתחיל את דרכינו המשותפת ולהוביל יחד ערכים של טריות, איכות והוגנות".

2 צפייה בגלריה
אורית שלום
אורית שלום
אורית שלום
(צילום: ענבל מרמרי)

אורית שלום בג, סמנכ"לית שיווק וסחר ב"חצי חינם": "אנחנו שמחים מאוד על הצטרפותה של אילנית לוי למשפחת חצי חינם. אנו רואים באילנית לוי דמות נשית מובילה, משפיעה, מוכשרת וכמי שתוכל לייצג את הרשת בצורה הטובה והאותנטית ביותר".