זיעה בבית השחי נחוצה לגוף שלנו מאחר והיא מהווה מנגנון קירור בימים חמים או בשעה שהגוף מתחמם בזמן פעילות גופנית. אחוז גדול יחסית מהאוכלוסייה סובל כיום מהזעת יתר, לרבות באזור בית השחי. זיעת יתר היא מצב קליני שבו הגוף מייצר זיעה מוגברת למטרות קירור הגוף שלנו, גם בהיעדר פעילות גופנית או במצב שתנאי מזג האוויר לא מצריכים זאת כלל. אנשים אשר סובלים מהזעה קשה מרגישים לעיתים תכופות נבוכים בחברה לנוכח מראה עיגולי הזיעה על חולצתם .

טיפול בהזעת יתרטיפול בהזעת יתר
טיפול בהזעת יתר
(צילום: miradry)

מה יש לרפואה כיום להציע?

בימים אלה הרפואה מציעה כמה טיפולים שיכולים להועיל ולהפחית הזעה בבית השחי והזעה במקומות נוספים בגוף. הטיפולים השונים אותם נוכל למצוא הם: זריקות בוטוקס, רפידות מיוחדות וגם ניתוח פולשני שעשוי לסייע. אך שום פתרון לא מעניק מענה מושלם וקבוע לבעיה וברוב המקרים יש לחזור על הטיפולים על מנת להרוויח עוד תקופת זמן מוגבלת ללא הזעת יתר. במאמר לפניכם נחשוף את הטכנולוגיה החדשנית בה עושה שימוש בטיפול בהזעת יתר - VIV Clinic, שיטה זו תפתור לכם את הבעיה לצמיתות ולא תאלץ אתכם להתמודד בחוסר הנוחות לחיים שלמים.

איך הזעת היתר פוגעת בנו?

אנשים הסובלים מהזעת יתר נאלצים להתמודד עם קשיים כגון: המנעות מלחיצת יד או כל מגע עם בני אדם, אילוץ בעל כורחו להתקלח מספר פעמים ביום, להחליף מספר חולצות לאורך היום ואף לאמץ סגנון לבוש כזה שעיגולי הזיעה הלא מחמיאים יהיו ברורים לכולם. הזעת יתר גם גורמת לריח חריף ביותר אשר קשה מאד להמנע ממנו, בפרט בימי הקיץ המהבילים. מכך, התופעה של הזעת יתר גורמת ל: מבוכה, חוסר בטחון, אי נעימות בחברה ואף עשויה להגיע לידי בושה.

איך ניתן לטפל בבעיה?

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא להודות כי יש לכם בעיה ולהבין שהיא בהחלט ניתנת לטיפול ובעיקר להבין שאין סיבה להמשיך לחיות כך חיים שלמים. השלב הבא הוא התייעצות עם רופא מומחה אשר יוכל לסייע באבחון הבעיה וטיפולה, מרפאות VIV יתנו לכם ייעוץ מקצועי שאינו כרוך בתשלום ובהמשך ובמידת הצורך טיפול בבעיה.
התהליך יתחיל כבר בשיחת טלפון ראשונה בה נספר לכם על המרפאה יחד עם מגוון הפתרונות המוצעים להזעת יתר ולבעיות נוספות. אחר כך נתאם פגישה עם רופא מומחה למטרת ייעוץ לפתרון הבעיה. בזמן המפגש תספרו על ההיסטוריה הרפואית והמשפחתית שלכם, ובעיקר מתי אתם חווים את הבעיה? על סמך השיחה נוכל להמליץ לכם על הפתרון החדשני שעונה לשם MiraDry, שיטת טיפול שיכולה לפתור את הבעיה לצמיתות ולהשיב לכם את איכות החיים חזרה.

מכשיר מירה דריי

הטיפול באמצעות MiraDry הינו חדשני ומהפכני ביותר, הטיפול הנו לצמיתות, לעומת הבוטוקס שמחזיק לתקופה קצרה. מכשיר מירה דריי קיבל אישור של ה- FDA ומשרד הבריאות הישראלי ולכן נחשב לבטוח ואיכותי. המכשיר למעשה מחמם את בלוטות הזיעה בצורה מבוקרת על ידי אנרגיה של גלי מיקרו שעוזרת להמיס ולהספיג את בלוטות הזיעה בבתי השחי וגורמת לפירוק שלהן. מאחר ובלוטות הזיעה לא מסוגלות לצמוח מחדש, מתקבל מענה קבוע שלא מצריך שום טיפול נוסף לנוכח טיפול זה.

יתרונותיו של הטיפול

השיטה המצוינת שמונעת את הזעת היתר ואף את ריח הזיעה, היא בשורה משמחת שמעוררת מהפכה של ממש בתחום, ואליה מתלווים לא מעט יתרונות המתעלים על פני כל שיטה או פתרון אחר שמוצע כיום. היתרון הבולט הוא שמדובר במענה ארוך טווח וקבוע, דבר שלא היה קיים בשנים האחרונות, הטיפול נעשה לאחר אלחוש מקומי של בתי השחי, לכן לא מורגש כאב ולא נשקפת למטופל כל נזק או סכנה. יתרון משמעותי נוסף הוא שמדובר אך ורק בשני טיפולים קלים ובטוחים שאורכים כשעה. כמו כן, זהו אינו טיפול פולשני להבדיל מניתוח ותופעות הלוואי של הטיפול מלוות בעיקר באדמומיות קלה ונפיחות מזערית של האזור שחולפות לאחר ימים ספורים. השיטה עצמה מתאימה לכל אדם מבוגר ולבני נוער.

מרפאות VIV היא המקום בשבילכם

במרפאת VIV Clinic אנו מתגאים בהובלת תחום הזעת היתר בישראל וגם בעולם. מרפאת VIV הנה המרפאה היחידה שעשתה כל כך הרבה טיפולים במכשיר המירה דריי ובטכנולוגיה הייחודית - למעלה מ 8000 מטופלים! מטופלים אלו הפסיקו לסבול באופן קבוע מבעיית הזעת היתר והצלחנו לשפר את איכות החיים שלהם באופן מובהק!
אם גם אתם סובלים מהזעת יתר בבית השחי או במקומות נוספים בגוף, נשמח לסייע ולפתור לכם את הבעיה!
לפרטים נוספים צרו קשר עם המרפאה בטלפון 2345*