אם היום אפשר לקנות כמעט כל דבר באינטרנט, לחדש רישיון נהיגה באינטרנט וכדומה, בוודאי אפשר לקבל החזר מס באינטרנט. חברת זכותך! עוזרת לאלפי ישראל כל שנה לקבל החזרי מס הכנסה והטבות מס נוספות. עוד לא בדקתם אם מגיע גם לכם לקבל החזר מס? זה הזמן לעשות זאת ולגלות כמה כסף חייב לכם מס הכנסה בגין שנים קודמות ועד 6 שנים אחורה!

1 צפייה בגלריה
אילוסטרציה
אילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: canva)

זכותך ליהנות מהחזר מס - החזר מס רשות המסים

היום אפשר לקבל החזר מס באינטרנט דרך אתר רשות המיסים אבל עצם הגשת הבקשה היא לא הבעיה מבחינה טכנית אלא ההבנה החשבונאית שלה. דבר שרק רואה חשבון או יעוץ מס מוסמך יכולים להבין מעצם היותם בעלי מקצוע בתחום. אמנם קל מתמיד לקבל החזרי מס הכנסה אבל רצוי לעשות את זה נכון כי אחרי הכול מדובר בכסף שלכם וגם בהתנהלות מול רשויות המס, שני דברים שאף אחד לא רוצה לפשל בהם...

החזר מס רשות המסים – חברת זכותך!

רוצים לקבל החזר מס באינטרנט? השאירו פרטים באתר חברת זכותך או חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי ללא עלות וללא התחייבות במהלכו נסביר לכם כיצד התהליך עובד, אילו מסמכים אתם צריכים להשיג, מתי כדאי להגיש את הבקשה, איך למלא את הטפסים ולמי לשלוח אותם. מידע חשוב שאפשר למצוא באתר רשות המיסים אך קשה לאדם מהישוב לחבר הכול לכדי הגשת בקשה אחת ברורה ומסודרת שתכלול את כל הפרטים הרלוונטיים.

איך לקבל החזרי מס הכנסה בקלות עם חברת זכותך!

אם יש לכם זמן וכוח להתעסק עם מס הכנסה אתם מוזמנים לעשות את זה לבד בכוחות עצמכם אך יש סיכוי שתפספסו משהו וסכום החזר המס שתקבלו יהיה נמוך משמעותית מזה שהייתם מקבלים אם הייתם בודקים זכאות ומגישים את הבקשה להחזר המס דרכנו או דרך כל חברה אחרת המתחה בתחום החזרי המס. מה היתרון שלנו? חברת זכותך! מתמחה בתחום ספציפי זה של החזרי מס ומכירה את כל העדכונים האחרונים בתחום.

100% החזר מס ללקוחות שלנו - החזר מס רשות המסים – חברת זכותך!

גם אם נראה לכם שהבנתם איך זה עובד ואתם מאמינים שאתם יכולים לקבל החזר מס באינטרנט אנו נעשה עבודה טוב יותר ונעזור לכם לקבל החזרי מס הכנסה גם עבור מקרים בהם לא היה לכם מושג שניתן לקבל עבורם החסר מס! אנו מכירים לעומק את חוק החזרי המס ויודעים לגלם הפסדים שצברתם במהלך השנה על מנת להפוך אותם להחזר מס. אנו משרתים עובדי הייטק ושכירים מכל סקטור במשק, עצמאים וחברות, עוסקים מורשים או עוסקים פטורים ויודעים להתאים לכל אחד את הבקשה הטובה והמדויקת ביותר! בדיקת הזכות היא ללא עלות והתשלום על הצלחה בלבד!

החזר מס רשות המסים – חברת זכותך!

אל תוותרו על זכותם לקבל החזר מס באינטרנט! אנו חברת החזרי מס המתמחה בתחום המאפשרת ללקוחות שלנו להעביר לנו את כל המסמכים דרך הרשת ואתם לא צריכים לעשות כלום, אנו מטפלים בהכול ולכם רק נשאר לשבת בבית ולחכות שהכסף ייכנס לחשבון!

גם לך מגיע לקבל החזרי מס הכנסה!

הגישו עוד היום בקשה עבור החזר מס רשות המסים תטפל בבקשה ברגע שיהיו לה את כל אסמכתאות ממקומות העבודה הקודמים בהם עבדתם, מסמכים אישיים כמו תעודת זהות כולל הספח המראה את מספר הילדים שלכם וכמובן שעליכם לדאוג להיות רשומים בצורה תקינה ברשות האוכלוסין, בביטוח לאומי וכדומה.
יש מגוון סיבות בזכותן מגיע לאזרחים רבים בישראל החזרי מס בסכומי כסף לא קטנים החל מהחזר מס בגין תרומה ועד החזר מס בגין הפסדים בשוק ההון וחברת זכותך! מטפלת בכל המקרים עבור משפחות חד הוריות, פנסיונרים, הורים גרושים וכל אזרח פעיל בשוק העבודה שעבד בצורה לא רציפה ושילם יותר מס ממה שהיה צריך לשלם. איך אפשר לדעת? נכנסים לאתר רשות המיסים ומבצעים בדיקת זכאות פשוטה לגילוי סכום החזר המס המגיע לכם במידה ומגיע לכם כזה.
מדי שנה מס הכנסה מחיר מאות אלפי שקלים לאזרחים שהיו מספיק חרוצים להגיש את הבקשה להחזר מס. אלו שלא דאגו לטפל בכך איבדו את הכסף המגיע להם לאחר 6 שנים וחוק ההתיישנות החל לגביי החזרי מס מעל לתקופה זו.

בדקו זכאותכם עכשיו!

אל תהיו בין אלה שלא ידעו, לא הכירו או לא השלימו את הגשת הבקשה לקבלת החזר מס מרשות המס עבור תקופת עבודתכם בשש השנים האחרונות! מעבר לכך יש סיבות רבות עבורן יכול להיות שמגיע לכם מס, החל מפדיון מוקדם של קופת גמל ועד החזר מס עבור פיטורים, פיצויים או ביטוח רפואי, דברים שרק רואה חשבון או יועצי מס מוסמכים יכולים לברר ולטפל בהם בהצלחה ולדאוג לכך שמלוא סכום החזר המס יגיע לחשבון הבנק שלכם בהקדם האפשרי. טפלו בכך לפני שיהיה מאוחר ושנת המס תיגמר! בהצלחה!