אשראי בולגרי
תייר בולגרי בן 48 נעצר במלון בת"א כשברשותו 90 כרטיסי אשראי מזויפים, מכשיר לזיוף כרטיסים וכן סכום כסף גדול. זאת בעקבות דיווח מחברת כרטיסי חיוב על חשד להונאות בהיקף נרחב ברחבי ת"א תוך שימוש בכרטיסים מזויפים.
אשראי בולגרי. צילום: דוברות משטרת ישראלאשראי בולגרי. צילום: דוברות משטרת ישראל
אשראי בולגרי. צילום: דוברות משטרת ישראל
(אשראי בולגרי. צילום: דוברות משטרת ישראל)
סמים ברוויה ושלומי
חממת סמים שהכילה למעלה מ-3000 צמחי קאנביס במשקל של 271 ק"ג ובשווי מוערך של 12,000,000₪ שנחשפה במושב רוויה בעמק בית שאן הובילה לכתב אישום שהוגש היום נגד שלושת הבעלים של החממה. גם בשלומי נחשפה בדירה מעבדת הידרו ובה היו כ-300 שתילים במשקל כולל של 11 ק"ג ונעצרו שניים.
גידולי סמים ברוויה. צילום: דוברות משטרת ישראלגידולי סמים ברוויה. צילום: דוברות משטרת ישראל
גידולי סמים ברוויה. צילום: דוברות משטרת ישראל
(גידולי סמים ברוויה. צילום: דוברות משטרת ישראל)
ביקור בסאגור
בכפר סאג'ור הדרוזי יש עוד כמה דברים חוץ מצימרים. לאחרונה היו בכפר מספר ארועי ירי ובפשיטה אתמול על הכפר נעצרו ארבעה חשודים במעורבות בירי, אבל לא רק. נתפסו גם אמצעי לחימה וסמים: משתיק קול, מחסנית M 16, תחמושת רבה בתפזורת, סמים במשקל שלא לצריכה עצמית, אקדח ורובה אויר ברישיון לצורך בדיקת קשר בליסטי בהם לארועי הירי.
תחמושת בסאגור. צילום: דוברות משטרת ישראלתחמושת בסאגור. צילום: דוברות משטרת ישראל
תחמושת בסאגור. צילום: דוברות משטרת ישראל
(תחמושת בסאגור. צילום: דוברות משטרת ישראל)
ביקור בתלת
בכפר תלת, באזור טול-כרם, בת-חפר, נעצרו בעל ואישה פלסטינים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע למג"ב, כי בתיק האישה מוחזק אקדח.
במהלך החיפוש, בחדר השינה, תפסו הלוחמים בתוך התיק של האישה את האקדח מסוג FN ובתוכו מחסנית מלאה בתחמושת. בנוסף נתפסו בבית תחמושת בתפזורת מסוגים שונים.
שוד בנק עפולה
שודד רעול פנים וחמוש באקדח שדד הבוקר יום חמישי, כמה אלפי שקלים מסניף הבנק הבינלאומי בעפולה ונמלט מהמקום ברכב. אין נפגעים, אין עצורים והמשטרה פתחה בסריקות.
סחיטת נער
שלושה נערים בגילאי 16,17,18 נעצרו במרחב דן שברמת גן בסחיטת נער אחר במכות אגרוף, דרשו ממנו לשלם אלפי שקלים ואיימו על חייו. זאת על סכסוך קודם בין הקורבן לשלושה. התלונה הוגשה לפני ארבעה ימים מצד אביו של הנער המותקף והנסחט. אתמול המשטרה איתרה אותם ועצרה אותם.
גנבי הכבשים
חודשיים לאחר שדיווח וטרינר מגדל כבשים מהכפר ראמה על כך שנגנבו לו 12 כבשים מתוכם 5 כבשות ו- 7 טלאים, הוא התבקש לחסן כבשים בכפר מג'ד אל-כרום, שם זיהה את הכבשים שנגנבו ממנו. מהחקירה עלה, כי הגנבים מכרו את הכבשים לתושב מג'ד אל-כרום מבלי שזה ידע שמדובר בכבשים גנובים. הגנבים תושבי האזור אותרו ונעצרו.
הכבשים בראמה. צילום: דוברות משטרת ישראלהכבשים בראמה. צילום: דוברות משטרת ישראל
הכבשים בראמה. צילום: דוברות משטרת ישראל
(הכבשים בראמה. צילום: דוברות משטרת ישראל)