מתרגלים למציאות חדשה - מנהלת הליגות בכדורגל הודיעה לפני זמן קצר כי משחקי הליגות המקצועניות בכדורגל, ליגת העל והלאומית, ייתקיימו עד להודעה החדשה ללא קהל. הסיבה: החמרת ההגבלות שמתיר משרד הבריאות על התכנסות בשל המשך העלייה במספר הנדבקים בנגיף הקורונה.
כבר ביום שישי הקרוב ישחקו שתי הקבוצות המקומיות, הפועל (שתארח את אחי נצרת) ומכבי (שתתארח אצל מ.ס. כפר קאסם) מול יציעים ריקים.

איצטדיון המושבה ריק מקהל. המציאות בתקופה הקרובהאיצטדיון המושבה ריק מקהל. המציאות בתקופה הקרובה
איצטדיון המושבה ריק מקהל. המציאות בתקופה הקרובה
(צילום אורן אהרוני)

בהודעת המנהלת נכתב:
"לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה וההנחיות החדשות שהתקבלו הערב (רביעי) ממשרד הבריאות, הוחלט כי עד להודעה חדשה משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות ייערכו ללא נוכחות קהל.
יו"ר המנהלת ארז כלפון: ״אנו מצטערים על שינוי הסטטוס באופן תכוף ועל הפגיעה בשגרה. בימים קשים אלו על כולנו, אזרחי המדינה כולה להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות על מנת לשמור על שלום הציבור. אנו מייחלים כי אוהדי הכדורגל יוכלו לשוב למגרשים ולשגרה בכלל מהר ככל שניתן. משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות ימשכו ואנו מקווים כי אוהדי הכדורגל שרבים מהם נמצאים בבידוד יוכלו לצפות בשידורי המשחקים של קבוצתם האהובה.
אנו ממשיכים להיות בקשר רציף עם משרד הבריאות ומקבלים בהבנה את ההנחיות המקצועיות אשר נועדו לשמור על הציבור ועל כל העוסקים במלאכה. אנו מקווים כי המצב ישתפר במהרה ומבטיחים לעדכן את אוהדי הכדורגל בכל התפתחות".
נכון לעכשיו, לא עודכן מה יעלה בגורלם של משחקים בליגות הנמוכות ובענפים אחרים.