המגרש הסינטטי באשדוד. צילום: אבי רוקחהמגרש הסינטטי באשדוד. צילום: אבי רוקח
המגרש הסינטטי באשדוד. צילום: אבי רוקח
(המגרש הסינטטי באשדוד. צילום: אבי רוקח)
ביום חמישי הבא (20:15) תתארח הפועל פ"ת אצל הפועל "אדומים" אשדוד במסגרת סיבוב ח' בגביע המדינה בכדורגל.
הקבוצה מצמרת ליגה א' דרום מארחת את משחקיה במגרש הסינטטי בעיר ונכון לעכשיו שם גם אמור להתקיים משחק הגביע.
אולם ישנה אפשרות נוספת, לפיה במידה ובאשדוד יבינו כי קהל רב צפוי להגיע מפ"ת למשחק, הוא יועבר לאיצטדיון הי"א בעיר.
הנהלת אשדוד העבירה להנהלת הפועל 500 כרטיסים למכירה מוקדמת שצפויה להתחיל כבר מחר (חמישי) במחיר של 30 שקלים למבוגר ו-15 לילד/נוער.
במידה ותירשם היענות גבוהה מצד אוהדי הפועל לכרטיסים, צפויה הקבוצה המקומית לבצע את השינוי, שיאפשר לה להגדיל את ההכנסה מהמשחק (בגביע המדינה קיימת חלוקת הכנסות בין שתי הקבוצות) ומן הסתם יסייע מקצועית גם להפועל.
מכירת הכרטיסים תתקיים און ליין (קישור יפורסם מחר) וניתן יהיה לאסוף את הכרטיסים בחנות האוהדים במשחקה של הפועל מול בני לוד ביום שישי הקרוב (שם ניתן יהיה גם לרכוש כרטיסים), כמו גם בקופות האיצטדיון ביום המשחק. בנוסף, ניתן יהיה לרכוש כרטיסים גם בחנות "בלוק אנד דיזיין", רחוב ח"ן 18, פתח-תקוה.
בנוסף - בשבועיים הקרובים מצפים להפועל שני משחקי בית רצופים מול נועלות הטבלה, בני לוד (שישי) והפועל עפולה, (יום שני, 23/12, 19:45). לאור חשיבות המשחקים, יצאה הקבוצה במבצע מיוחד, במסגרתו ניתן יהיה לקנות כרטיס לשני המשחקים במחיר מיוחד - 70 שקלים למבוגר ו-40 לנוער/ילד, במקום 50 ו-30 למשחק אחד. את הכרטיס המשולב ניתן יהיה לקנות בקופות האיצטדיון לפני המשחק מול לוד או להזמין באתר האינטרנט של משרד הכרטיסים "לאן".