שימו לב אליו. ליאל עבדה. צילום: ריאןשימו לב אליו. ליאל עבדה. צילום: ריאן
שימו לב אליו. ליאל עבדה. צילום: ריאן
(שימו לב אליו. ליאל עבדה. צילום: ריאן)
בעוד חודש פחות כמה ימים יחגוג ליאל עבדה, חלוץ מכבי "KAZA" פ"ת, יום הולדת 18, כשברזומה שלו כבר לפחות שער אחד במדי הקבוצה הבוגרת.
הערב (שני) הוא היה שם במקום הנכון ובדיוק בזמן הנכון כדי להשוות ל-1:1 בקרב היורדות מליגת העל מול בני סכנין במחזור השלישי של הליגה הלאומית.
המפגש בין שתיים מהמועמדות המובילות לעלייה לא קיים את אשר הבטיח והמשחק שהתפתח הערב ב"מושבה" לא התעלה לרמה גבוהה ומשך רק כ-400 צופים.
סכנין פתחה טוב יותר ובדקה ה-25 הגיעה להזדמנות ראשונה, כשסוהיל ארמלי היתל בעידן אהדנני ובעט מעשרה מטרים היישר לגופו של יוסי גינזבורג.
ההזדמנות הגדולה של מכבי הגיעה בדקה ה-40, כשאור בלוריאן נגח כדור קרן לקורה וג'פרי ביה ירה את הריבאונד לשמיים.
בהתקפה הבאה עלתה סכנין על הלוח. עטאא ג'אבר היתל בהגנת מכבי וירה מ-16 מטרים כדור חזק לחיבור שערו של גינזבורג שלא יכול היה להושיע.
במחצית השנייה ניסתה מכבי להשוות, אבל דווקא סכנין ירתה שני כדורים למשקוף - עטאא ג'אבר כמעט כבש שער שני ומוטי מלכה חיקה אותו. מלכה סחט בדקה ה-73 כרטיס צהוב שני מבלוריאן שהורחק.
עידן אדהנני יכול היה לכבוש משחק שני ברציפות, אבל נגח מקרוב מעל למשקוף.
ואז הגיעה הדקה ה-90. עלי אבו ריא מסכנין הורחק ואיזן את מספר השחקנים ודקה בתוך תוספת הזמן הגביה לידור כהן לרחבה, דודי טוויטר הוריד מצוין למרכז וליאל עבדה, שהחליף את דור חוגי, בקור רוח של שחקן בוגר, כבש מקרוב וקבע -1:1.
עד לסיום לחצה מכבי וחסן חילו כמעט כבש שער עצמי, אבל מוחמד קנדיל הדף בקצות האצבעות ובסיום - 1:1.
אחרי שלושה מחזורים מכבי עם ניצחון אחד בלבד וחמש נקודות, כשבשני משחקים היא מצליחה להכריע בתוספת הזמן.
היכולת לא מזהירה, האופי בהחלט כן.
עם סיום המשחק נצפה היו"ר אבי לוזון מתעמת עם אחד מאוהדי הקבוצה ולפני שהעימות התחמם, הופרדו הניצים.
מכבי מסיימת את המחזור במקום החמישי, שתי נקודות פחות מהמוליכות - הפועל פ"ת וראשל"צ.
במחזור הבא (שני, 19:00) תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל ר"ג, שצמודה למכבי עם אותו מספר נקודות ובדיוק אותו יחס שערים (4:5).