ערב כדורסל מהנה עבר אתמול על שחקני ואוהדי מ.ס. הדר גנים פ"ת.
הקבוצה אירחה את מכבי קיסריה במסגרת המחזור ה-14 של ליגה א' מחוז שרון, במפגש בין שתי קבוצות הרוצות להבטיח את הישארותן בליגה.

מ.ס. הדר גנים פ"ת. כפסע מהבטחת ההישארות בליגה א'מ.ס. הדר גנים פ"ת. כפסע מהבטחת ההישארות בליגה א'
מ.ס. הדר גנים פ"ת. כפסע מהבטחת ההישארות בליגה א'
(צילום ברני ארדוב)

לאור חשיבות המשחק, ארגנה הקבוצה הפנינג חגיגי אליו הוזמנו כל שחקני ושחקניות מחלקת הנוער/נערות של המועדון, כמו גם חניכי בית הספר לכדורסל במתנ"ס עמישב. לפני המשחק נערך טקס הוקרה לספונסר הקבוצה, "צמיגי מטלון", כשהבעלים דני לוי קיבל תשורה מהקפטן גל נגאל.

גל נגאל, קפטן מ.ס. הדר גנים מעניק תשורה לספונסר דני לוי (במרכז). משמאל: יו"ר מרכז אליצור, אלי עציוןגל נגאל, קפטן מ.ס. הדר גנים מעניק תשורה לספונסר דני לוי (במרכז). משמאל: יו"ר מרכז אליצור, אלי עציון
גל נגאל, קפטן מ.ס. הדר גנים מעניק תשורה לספונסר דני לוי (במרכז). משמאל: יו"ר מרכז אליצור, אלי עציון
(צילום ברני ארדוב)
ההיענות הייתה מרשימה ואולם "עמיטל" התמלא בקהל צעיר שדחף את קבוצתו. למשחק קדם טקס הצגת שחקנים שלא היה מבייש גם קבוצות בליגת העל.
הקהל נהנה ממשחק צמוד ומהנה. האורחים פתחו יתרון משמעותי, אולם ברבע האחרון ידעו המקומיים לחזור למשחק והצליחו לצמק את הפיגור עד לכדי שתי נקודות בלבד - 75:77, כשהכדור האחרון היה בידיהם, אולם הדר גנים לא הצליחה לייצר נקודות וקיסריה יצאה עם הניצחון.
האוהדים הצעירים של מ.ס. הדר גנים פ"ת דוחים את הקבוצההאוהדים הצעירים של מ.ס. הדר גנים פ"ת דוחים את הקבוצה
האוהדים הצעירים של מ.ס. הדר גנים פ"ת דוחים את הקבוצה
(צילום ברני ארדוב)
למרות זאת, מצבה של הדר גנים בטבלה יציב. היא ניצחה בסיבוב הראשון בקיסריה בהפרש של שש נקודות, כך שבמידה והשתיים יסיימו עם אותו מספר נקודות יהיה להדר גנים יתרון בטבלה.

רגע אקשן טיפוסי מהמשחק המותחרגע אקשן טיפוסי מהמשחק המותח
רגע אקשן טיפוסי מהמשחק המותח
(צילום ברני ארדוב)
כעת, שישה מחזורים לסיום העונה מחזיקה הדר גנים במאזן של שישה ניצחונות למול שמונה הפסדים שמציבים אותה במקום השישי. להפועל טירה, הקבוצה שבמקום העשירי, ממנו נושרים לליגה א', יש שני ניצחונות וגם משחק עודף, כך שנראה שהקבוצה מפ"ת יכולה להיות רגועה.

פרסום ראשוני: 16:22 , 04.03.20