הוא אמנם רק בן 25, אבל בקבוצה הצעירה של מכבי פ"ת, עומר דנינו נחשב לאחד השחקנים הוותיקים והמנוסים. היום (שלישי) בצהריים הודיע הבלם כי הוא מסיים את דרכו במכבי פ"ת ומחפש את האתגר הבא.

עומר דנינו במדי מכבי פ"ת. בקרוב יחליף צבעים.עומר דנינו במדי מכבי פ"ת. בקרוב יחליף צבעים.
עומר דנינו במדי מכבי פ"ת. בקרוב יחליף צבעים.
( צילום: גיל נחושתן)
בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו כתב דנינו: "הגיע הזמן לומר תודה ושלום. לא קל לסכם תקופה ארוכה כזאת בכמה משפטים. אז אחרי 10 שנים במחלקת הנוער ושש בקבוצה הבוגרת של המועדון בהן חוויתי, ניצחתי, הפסדתי, נפצעתי (אולי קצת יותר מדי), אבל הכי חשוב למדתי ונהניתי מכל רגע, זה ללא ספק הזמן לומר תודה.
תודה לכל האנשים, המאמנים, אנשי הצוות המקצועי, הרפואי וההנהלה לאורך כל השנים.
תודה על הכלים, הלמידה, ההקשבה,
תודה על מי שגדלתי והפכתי להיות בתור שחקן וחשוב יותר בתור בן אדם.
תודה על הניצחונות וההישגים, תודה גם על ההפסדים והלמידה שבדרך.
תודה על החינוך, הנתינה והערכים, תודה על החברים לכל החיים.
והכי חשוב - תודה על ההערכה, האהדה והאהבה הגדולה.
דבר אינו מובן מאליו,
על כך באמת תודה רבה מכל הלב.
מכבי פתח-תקוה לנצח תישאר חלק ממני.
ועכשיו הגיע הזמן לאתגר הבא".

דנינו (בכחול), מול סוקונה מהפועל פ"ת.דנינו (בכחול), מול סוקונה מהפועל פ"ת.
דנינו (בכחול), מול סוקונה מהפועל פ"ת.
(צילום: סער כרמלי, הפועל פ"ת)
עומר דנינו נולד ומתגורר בראש העין. הוא החל לשחק במחלקת הנוער של מכבי וכבר בגיל 18 ערך בכורה בהרכבה של מכבי, שהבטיחה את חזרתה לליגת העל. בעונת 14/15', תחת המאמן רן בן שמעון, הפך דנינו לשחקן הרכב קבוע במכבי ובעונה הבאה הפך לקפטן הצעיר ביותר בתולדות המועדון.
כפי שכתב בדברי הפרידה, דנינו סבל מרצף ארוך של פציעות שמנעו ממנו לתפוס לעצמו מקום של קבע בהרכב, אך הוא הצליח לשוב פעם אחרי פעם ולזכות מחדש במקומו, גם כשהובאו בלמים זרים על המשבצת שלו. סה"כ רשם דנינו 109 הופעות במדי מכבי, בהן כבש שני שערים. הוא נמנה על סגל הנבחרת הצעירה ואף זומן למספר אימונים בנבחרת הבוגרת.
דנינו מצטרף ללידור כהן ודור חוגי, חבריו לקבוצה, שכבר הודיעו כי יעזבו אותה, כמו גם השוער יוסי גינזבורג, כך שנראה שמכבי צפויה לעבור מתיחת פנים לא קטנה לקראת העונה הבאה.

פרסום ראשוני: 15:17 , 28.07.20