רמי גרינברג בפגישה עם בנימין נתניהו. צילום: מתוך דף הפייסבוק של גרינברגרמי גרינברג בפגישה עם בנימין נתניהו. צילום: מתוך דף הפייסבוק של גרינברג
רמי גרינברג בפגישה עם בנימין נתניהו. צילום: מתוך דף הפייסבוק של גרינברג
(רמי גרינברג בפגישה עם בנימין נתניהו. צילום: מתוך דף הפייסבוק של גרינברג)
עיריית פתח תקוה מתגייסת למען ממשלת אחדות: הפוליטיקה הארצית מצויה כידוע בפלונטר הגדול ביותר מאז נוסדה המדינה.
מי שמנסה להרים את הכפפה ולמצוא פתרון הוא לא אחר מאשר ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, שיארח בשבוע הבא כנס ראשי רשויות מהליכוד. אל הכנס הוזמן גם יו"ר ישראל ביתנו, חבר הכנסת אביגדור ליברמן, תחת הכותרת "הקמת ממשלה-צורך השעה".
גרינברג, שמוכר כאיש ליכוד שתמך באופן מובהק בראש הממשלה נתניהו, צפוי לארח את הכנס בלשכתו ביום שלישי הבא, ה-9 לחודש בשעה 18:00, במטרה למנוע בחירות שלישיות בתוך כשנה.
ההזמנה למפגש. מתוך הרשת החברתיתההזמנה למפגש. מתוך הרשת החברתית
ההזמנה למפגש. מתוך הרשת החברתית
(ההזמנה למפגש. מתוך הרשת החברתית)
מלשכת ראש העירייה נמסר: "לנוכח המציאות הקשה והבעייתית בה מדינת ישראל מצויה כבר קרוב לשנה, החליט ראש העירייה רמי גרינברג להרים את הכפפה וליזום מפגש של ראשי רשויות כדי לנסות ולמנוע ממדינת ישראל ללכת לבחירות שלישיות. מדובר ביוזמה הנובעת מהמצוקה אליה נכנסו רוב הרשויות בארץ משום היעדר שילטון. כך, לטובת עם ישראל ורווחתם, החליט ראש העירייה לפעול ככל יכולתו כדי לצור לחץ על ראשי המפלגות ובכך לנסות ולמנוע בחירות שעלולות להמיט אסון על הרשויות המקומיות ובתוך כך גם על אזרחי ישראל".