לאחר קרוב ל-48 שעות מורטות עצבים מאז דווח שנגנב, הכלב אמ.די הוחזר אמש לבעליו, עידן אלפסי. "ירדתי לרצפה וצעקתי מרוב אושר", מספר עידן.
3 צפייה בגלריה
אם.די
אם.די
אם.די
(צילום פרטי)
כזכור, אתמול דיווחנו על שני כלבים מפתח תקוה שבעליהם טענו כי נגנבו מתחת לאפם ברחוב. בעוד החיפושים אחרי ליאו שנעלם סמוך לבית המשפחה ברחוב צירלסון נמשכים, חדשות טובות הגיעו אמש מכיוונו של הכלב אמ.די בן ה-10, שאבדו עקבותיו ביום שני האחרון ברחוב טבריה שבשכונת עמישב.
3 צפייה בגלריה
עידן עם אחותו מורן והכלב
עידן עם אחותו מורן והכלב
עידן עם אחותו מורן והכלב
(צילום: באדיבות עידן)
"אתמול החלטתי שאני מגיע שוב לשכונה ומבקש כל מצלמה אפשרית באזור", מספר אלפסי. "הגעתי בערב עם אחותי שוב לאזור בו הוא נעלם והתחננו לאנשים שיתנו לנו לצפות במצלמות האבטחה. בדיוק כשמישהי הפנתה אותנו למצלמות של הוריה, קיבלתי שיחה ממספר חסום ועל הקו הייתה אישה שאמרה תגיע לקיוסק שממנו נלקח הכלב. מיד הגענו לשם ואמרו לי שמישהי הגיעה למקום עם הכלב והלכה".
3 צפייה בגלריה
מימין: ליאו ואם.די
מימין: ליאו ואם.די
מימין: ליאו ואם.די
(צילומים: פרטי)
תאר את התחושות כשראית אותו?
"ירדתי לרצפה וצעקתי מרוב אושר. חיבקתי אותו ורעד לי כל הגוף. ראיתי רק את הבת שלי מול העיניים. אני כבר התחלתי להשלים עם האובדן אבל היא התקשתה לקבל את זה. אשתי אמרה לי 'ליב יושבת על המיטה ולא ישנה'. אני שמח שאלוהים שמע אותי. הגוף שלי עוד רועד אבל חזר לי האוויר".
קראו גם:
הצלחת לגלות מי החזיר אותו?
"אמרו לי שמישהי הניחה אותו וכנראה לא רוצים שידעו מי זו. אמרתי שאני עדיין עומד מאחורי פיצוי כספי, אבל אמרו לי 'עידן, היא לא תיקח כלום'".
מורן, אחותו של עידן הוסיפה: "לא מעניין אותנו עכשיו מה היה, העיקר שהכלב נמצא והוא אצלנו. הוא לא הפסיק ללקק אותי. עטפתי אותו עם המעיל שלי וצעקתי מרוב אושר".