משפט ידוע אומר שאם בחרת במקצוע שאתה אוהב, לא תעבוד יום אחד בחייך. לתומר טפר זה קרה. מגיל 12 הוא עובד עם עץ לסוגיו וכעת משלב ב-petwork בין שתי אהבותיו הגדולות, עץ ובעלי חיים, ומייצר עבור חיית המחמד שלכם עמדות מזון ומים ומיטות בהתאמה אישית ומעץ מלא. "זה ריהוט לכל דבר עבור הכלב או החתול שאנחנו כל כך אוהבים", הוא אומר.
תומר בן ה-28 גר כל חייו בפתח תקווה. את ההחלטה להפוך את האהבה למקצוע קיבל לפני שנה אחרי שיצר מעמד לאוכל ומים עבור כלבו דג'אנגו. החברים בעבודה התלהבו, ביקשו שיבנה גם עבור חיית המחמד שלהם ומשם הכל התגלגל עד להקמת petwork, שכבר צבר מאות לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ.
תומר טפל בפעולהתומר טפל בפעולה
תומר טפר בפעולה
(יח"צ)
הבנייה ב- petwork נעשית יחד עם המזמין ובהתאמה מלאה לצורך שלו. הכל מעץ מלא על פי הזמנה אישית, במידות המתאימות ובצבע הנכון. "מרגש אותי כל פעם מחדש לראות כיצד פיסות העץ הופכות בסופו של דבר לרהיט שמשתלב היטב ומשרת נאמנה את חיית המחמד. כמי שיש לו כלב, אני יודע כמה חשוב לתת לו את המתקן הכי מתאים לו מבחינת הגודל והשימוש המיטבי", אומר תומר.
תומר שדרג במהלך השנה את עבודתו. הוא למד נגרות בתל אביב, והקים בית מלאכה בבית אריה שבו הוא מעביר סדנאות וקורסים לנגרות שימושית. "אני מייצר ריהוט לבעלי חיים, ועושה זאת באהבה גדולה ובהשקעה מכל הלב", הוא אומר. "אין הרגשה טובה יותר מלראות משהו שאני יצרתי מקשט את בית הלקוח. יש לי הנאה גדולה ממה שאני עושה, והמחירים שאני מציע מפתיעים".

petworkpetwork
petwork
(יח"צ)

petworkpetwork
petwork
(יח"צ)
הריהוט של petwork נשלח למזמינים מכל רחבי הארץ. העבודה הישירה מול המזמין מנותבת בצורה מקצועית, יעילה ונעשית מתוך הבנה שחיית המחמד היא כבר חלק בלתי נפרד מהבית וחייבת ריהוט משלה. רובו המוחלט של קהל הלקוחות הם אנשים פרטיים, שיודעים שלבעל החיים שלהם מגיע את הטוב ביותר, וגם חנויות שמעוניינות לשווק את המוצרים שתומר בונה. הבנייה נעשית בצורה אישית, כך שכל לקוח בעצם מקבל מוצר ייחודי ובלעדי עבור חיית המחמד שלו, שמקבלת יחס אישי והתאמה לגובה, גודל וכל צורך מיוחד אחר שעולה. "אני עושה זאת באהבה, כי לכל בעל חיים מגיע את הטוב והמתאים ביותר", הוא מסכם.