לוי ועוגת יום ההולדת החגיגית שהכינה עדי מרום, במיוחד לאירוע. צילום: פרטילוי ועוגת יום ההולדת החגיגית שהכינה עדי מרום, במיוחד לאירוע. צילום: פרטי
לוי ועוגת יום ההולדת החגיגית שהכינה עדי מרום, במיוחד לאירוע. צילום: פרטי
(לוי ועוגת יום ההולדת החגיגית שהכינה עדי מרום, במיוחד לאירוע. צילום: פרטי)
ההכנות היו סודיות וחשאיות ונערכו שבועות ארוכים.
רבים הובאו בסוד העניין, אבל הצליחו למנוע מדבר השמועה להגיע לאוזניו של זה שהיה חייב להישאר מופתע. שחקני הפועל פ"ת התארגנו מאחורי גבו של הקפטן שלהם, רם לוי, שלא ידע מדבר.
אמש (מוצ"ש) הוסר מעטה החשאיות.
ל"סטאר קלאב", המועדון שבאזור התעשייה סגולה, הגיע כדורגלן הפועל פ"ת, בן לוי, מלווה בחברו הקרוב, קפטן רם לוי. לקפטן נאמר כי כל הקבוצה מגיע למקום בכדי לשמח ילד, אוהד הקבוצה, החוגג בר-מצווה.
שם כבר המתינו כל חבריהם לקבוצה בהווה ורבים מהחברים בעבר, דוגמת עומר ורד ודניאל שוורצבוים. ברגע שנכנס הקפטן למקום, צעקו כולם "הפתעה" ומסיבת יום ההולדת לרגל הגעתו של רם לוי לגיל 22 יצאה לדרך.
חתן מסיבת ההפתעה עם השף אלי אטדגי. צילום: פרטיחתן מסיבת ההפתעה עם השף אלי אטדגי. צילום: פרטי
חתן מסיבת ההפתעה עם השף אלי אטדגי. צילום: פרטי
(חתן מסיבת ההפתעה עם השף אלי אטדגי. צילום: פרטי)
בן לוי היה אמון על הבאתם של שחקני הקבוצה למקום, ללא ידיעת הקפטן. את האירוע עצמו ארגנו במשותף ליאור, אחותו של רם ובת זוגו הילה, יחד עם הוריו.
מה היה לנו שם?
על החלק הבשרי של האוכל היה אחראי השף הפרטי אלי אטדגי. העסק הכחול "אמא אדמה", דאג לקייאק עמוס בפירות, שנחתכו בקפידה על ידי "היופי שבפרי".
קייאק הפירות. תזונה בריאה חשובה לספורטאים גם באירוע משמח כל כך. צילום: פרטיקייאק הפירות. תזונה בריאה חשובה לספורטאים גם באירוע משמח כל כך. צילום: פרטי
קייאק הפירות. תזונה בריאה חשובה לספורטאים גם באירוע משמח כל כך. צילום: פרטי
(קייאק הפירות. תזונה בריאה חשובה לספורטאים גם באירוע משמח כל כך. צילום: פרטי)
השמחה הייתה גדולה והאווירה הייתה כל כך חמה, עד שכמה מחבריו של לוי החליטו לארגן לו מקלחת צוננת והוא הונף והושלך אחר כבוד, בבגדי הערב המהודרים שלו, לתוך הג'קוזי שבמקום.
צפו בטקס ההשלכה:
בשעה לא מאוחרת הסתיים האירוע והשחקנים שבו לביתם והתכוונו לאימון הבוקר, האימון המסכם לקראת המשחק מחר (שני, 19:00) מול הפועל אום אל פאחם, שניצחון בו יחזיר את הפועל למקום הראשון בטבלה הלאומית אחרי המחזור הרביעי.