העונה של הפועל פ"ת לא בדיוק מספקת יותר מדי סיבות לפצוח בשירה וריקוד וכשכבר מתחילה להתנגן איזו מנגינה, היא לרוב עצובה, עגומה, מאכזבת ומתסכלת.
ובכל זאת, בניסיון לגבש את השחקנים מחדש ואחרי מינויו של מאמן חדש לקבוצה, ביקשו בהפועל פ"ת לחבר שיר חדש, שמח יותר, שאולי יצליח להשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית.
דממה! חוליית ההגנה על הבמה. עומר ורד, דניאל כהן והזמירים חסן ולבקוביץ'דממה! חוליית ההגנה על הבמה. עומר ורד, דניאל כהן והזמירים חסן ולבקוביץ'
דממה! חוליית ההגנה על הבמה. עומר ורד, דניאל כהן והזמירים חסן ולבקוביץ'
(דממה! חוליית ההגנה על הבמה. עומר ורד, דניאל כהן והזמירים חסן ולבקוביץ')
איך עושים זאת? פשוט שרים.
ביום שלישי הגיעו שחקני הקבוצה למתחם הקריוקי "ביטבוקס", ששניים מבעליו, שי מנדלבאום וגל רזינסקי, הם אוהדי הפועל והעבירו ערב של שירה וריקודים.
הדיווחים מספרים כי הקפטן הפצוע ירין חסן, הרכש הטרי דור גלילי והשוער רובי לבקוביץ', שהפתיע בביצועים מאלפים לעומר אדם, היו הקולות הבולטים באירוע וכי לא מן הנמנע כי יפתחו קריירה מקבילה לכדורגל.
הפועל פ"ת ב"ביטבוקס". האם נולד שיר אחר?הפועל פ"ת ב"ביטבוקס". האם נולד שיר אחר?
הפועל פ"ת ב"ביטבוקס". האם נולד שיר אחר?
(הפועל פ"ת ב"ביטבוקס". האם נולד שיר אחר?)
את הערב תרם הספונסר גל חצור ומי שהיה אמון על ההפקה היה מנהל הקבוצה (בינתיים), חזי בבאי, שסטה מהקו המוזיקלי של הערב ושמר נאמנות ליציע האוהדים כששר את שיריה של להקת משינה. את שיר המכונה נמנע מלשיר. בבאי לא הודה בכך, אבל כנראה שמכונות הן עסק רגיש בהפועל פ"ת של העונה ולשיר עליהן עלול לפתוח פצעים שכבר נסגרו.
ההפתעה של הערב הגיע מצידו של המאמן הטרי, תומר קשטן. המאמן קר הרוח לקח את המיקרופון ולא עצר עד שהסתיים הביצוע שלו ל "חלום מתוק" של מושיק עפיה ושלומי סרנגה. ניתן רק לקוות, עבור הקבוצה, כי קשטן מעודכן במערכים הטקטיים החדשים יותר מאשר בלהיטי התקופה האחרונה.
דור גלילי, בר גלילי והנבחן חזי מזרחי. הקולות החדשים בהפועלדור גלילי, בר גלילי והנבחן חזי מזרחי. הקולות החדשים בהפועל
דור גלילי, בר גלילי והנבחן חזי מזרחי. הקולות החדשים בהפועל
(דור גלילי, בר גלילי והנבחן חזי מזרחי. הקולות החדשים בהפועל)
ביקשנו לקבל תמונות של שחקנים זרוקים על כורסאות המקום, שתויים עד דלא ידע, אולם נאלץ להאמין לגירסאות (המתואמות?) לפיהן השחקנים הסתפקו בשתייה מתוקה ומים ואת האלכוהול שמרו למועד אחר, כזה שיגיע אחרי סיום הליגה.
מחר (שישי, 15:00) תחזור הקבוצה לכר הדשא כשתתארח אצל בית"ר ת"א/רמלה, במשחקו הראשון של קשטן על הקווים. הפעם, מקווים במועדון, זמירות השבת יהיו נעימות ומשמחות, אחרי תקופה קשה וארוכה.
עומר ורד והזמיר ירין חסן, שנעדרו תקופה ארוכה בשל פציעה, צפויים להיכלל בסגל.