למרות הכל - חוגגות בת מצווה: מאות נערות נאלצו לבטל את חגיגת בת המצווה שלהן, אך הן יזכו לציין את האירוע במסיבת בת המצווה הוירטואלית הראשונה בעולם ביוזמת עמותת "שוות" תכנית החונכות לנערות צעירות בדרך לשוויון מגדר, ביחד עם מותג Always, שמארגנת חגיגת בת מצווה תקדימית עם מאות בנות מצווה. בתכנון: טכנולוגיה מתקדמת שתאפשר לבנות המצווה לחגוג עם אלפי מוזמנים, הופעות של אמנים ומתנות לכולן.
באירוע, אליו נרשמו כבר 550 נערות, תשתתף גם שיר זפרני מפתח תקוה. "מסיבת בת המצווה שלי הייתה אמורה להיות ב- 16 למרץ . ארבעה ימים לפני המסיבה, הפסיקו את הלימודים בבתי הספר ובמוצאי שבת, יומיים בדיוק לפני המסיבה אישרו התקהלות של עד 10 אנשים", אומרת שיר. "כשהחלטנו לבטל בכיתי יום שלם בלי הפסקה וגם בימים שאחרי ואני לא יכולה לתאר כמה הייתי עצובה. קניתי שימלה, עשיתי בוק, התאמנתי על ריקוד, הזמנתי מאפרת ומעצבת שיער ואירגנתי עוד הרבה הפתעות. חודשים שלמים התכוננתי והתרגשתי ופתאום הכל נעצר ובוטל. עצוב לי מאוד, אבל אני יודעת שאין ברירה וזה לא תלוי בי. הבריאות של כולנו חשובה יותר מכל דבר אחר".
שיר זפרנישיר זפרני
שיר זפרני
(צילום: רן כהן)

שיר זפרנישיר זפרני
שיר זפרני
(צילום: רן כהן)
מסיבת בת המצווה הוירטואלית תיערך ב-22.4 בפלטפורמת קלטורה. בחלק הראשון החוגגות יתכנסו ב'חדרים פרטיים' עם מנחות מתנדבות של עמותת שוות שעשו פעילות לכבוד שנת הבת מצווה בדגש על מנהיגות ופיתוח ביטחון עצמי. בחלק השני יערך מופע מרכזי בהנחיית לאון שניידרובסקי ושלי צירינג, שיכלול ברכות, סרטונים, הופעה של E-Z והופעת אורח מרגשת.
פרסום ראשוני: 12:24 , 19.04.20