לצערנו הרב, אנו נתקלים בנפגעי תאונות אופניים חשמליים עם טווח רחב של פגיעות גוף כאשר חלקם מגיעים עם פגיעות קלות כמו שברים ואחרים מגיעים עם פגיעות קשות שמגיעות לנכות צמיתה. במידה ונפגעתם בתאונת דרכים עם אופניים חשמליים מומלץ לפנות ל- עורך דין תאונות אופניים חשמליים מומחה בתחום אשר ינחה אתכם כיצד לפעול במידה וניתן להגיש תביעה נגד חברת הביטוח של הרכב הפוגע או כאשר ניתן לתבוע גורמים אחרים.
1 צפייה בגלריה
עו"ד אריאלה גפן
עו"ד אריאלה גפן
עו"ד אריאלה גפן
(צילום: canva)
את מי ניתן לתבוע במקרה של תאונת אופניים חשמליים? מעמדו של רוכב אופניים חשמליים הינו כמו של הולך רגל, מכאן באירוע של תאונת דרכים ובו מעורבים רכב מנועי ואופניים חשמליים תאונה מסוג זה הינה חוסה תחת חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים ומכאן יהיה זכאי רוכב האופניים החשמליים לתבוע את פוליסה הביטוח חובה של חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב. למשרדנו מגיעים נפגעי תאונות אופנים חשמליים אשר אינם מודעים לזכויות וכי מגיע להם פיצוי כספי בגין התאונה ואין רלוונטיות לשאלה אם רוכב האופניים אשם או לא אשם בתאונות הדרכים. על כן, ניתן יהיה לתבוע את ביטוח הרכב המעורב בתאונה בגין נזקי גוף שנגרמו לנפגע. הרוכב יקבל פיצוי בגין כאב וסבל, אובדן ימי עבודה וכן במקרה של נכות קבועה. הוא גם יכול לתבוע את נזקיו העתידיים. חשוב מאוד לבחור עורך דין מקצועי אשר מבין בתחום תאונות דרכים אופנים חשמליים על מנת שיסייע לכם להשיג את מקסימום הפיצויים המגיעים לכם.
את מי תובעים במקרה של תאונת פגע וברח עם רוכב אופניים חשמליים? במקרה של תאונת פגע וברח, במצב שבו כאמור אין את פרטי הנהג הפוגע או את פרטי פוליסת הביטוח חובה - רוכב האופניים החשמליים יוכל להגיש תביעה נגד "קרנית" - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים
מה לעשות במקרה של תאונה בין הולך רגל ורוכב אופניים? במקרה של תאונה מעין זאת מדובר על תביעה אישית כנגד האשם לתאונה. כלומר, אם רוכב האופניים התרשל בנהיגתו ופגע בהולך רגל בשל כך, הולך הרגל יוכל לתבוע את רוכב האופניים וכן להיפך. יחד עם זאת, חשוב לציין כי לעיתים מדובר על נזקים קשים מאוד שהנתבע לא יכול לשלם לכן כדאי לנסות לרכוש מראש פוליסה ייעודית לרוכבי אופניים אשר כוללת במקרה של תאונה פיצוי גם לנזקיו של הרוכב וגם לנזקי צד ג. לעיתים הפוליסה מעניקה פיצוי גם לנזק רכוש של האופניים. בכל מקרה רצוי גם במקרה של תאונה מעין זאת עורך דין תאונות אופנוע אשר ידוע גם עורך דין תאונות קשות שיכול לסייע בכל תאונה קשה לרוכב האופנוע.
את מי ניתן לתבוע במקרה של תאונת אופניים חשמליים במעורבות של ילדים? ביטוח תאונות אישיות לתלמידים הינו ניתן לכל תלמיד במסגרת חוק חינוך חינם ע"י הרשות המקומית ומטרתו לבטח את התלמידים (ילדי הגן, תלמידים בבית ספר) לכל השנה לרבות בחופש הגדול – במקרה של תאונת עם אופניים חשמליים ניתן לתבוע את הפוליסה כאשר יש החרגות כמו תאונת דרכים לא תמיד מכוסה בביטוח זה.
איזה עורך דין תאונות אופנוע מומלץ בתביעות תאונות דרכים עם אופנוע? במידה ונפגעת בתאונת אופנוע, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין תאונת אופנוע המתמחה בתחום ולא לנסות להתמודד מול חברת הביטוח בעצמך נוכח הניסיון הרב של חברות הביטוח בתביעות מסוג אלה והסיכוי הרב שלהן לבטל את התביעה או להקטין את גובה הפיצוי. מכאן, במקרה של תאונת דרכים עם אופנוע מומלץ לבחור עורך דין תאונות אופנוע מומלץ עם ניסיון משפטי של כ-20 שנים ויותר בעל היכרות מעמיקה בתחום תאונות דרכים בכלל ותאונות אופנועים בפרט, כמו כן עורך דין שייצג בעברו את חברות הביטוח מהווה יתרון מהותי בהצלחת התביעה שכן עו"ד הדין מכיר את דרכי הפעולה של חברות הביטוח כמו עורכת הדין אריאלה גפן המתמחה בתאונות אופנועים ונלחמת על הפיצוי הכספי ללא פשרות מול חברות הביטוח.
אריאלה גפן - עורכת דין תאונות דרכים עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון המשפטי העשיר שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים וקשים. עו"ד אריאלה גפן מינפה את הניסיון המשפטי הרב שלה (מעל 20 שנים) לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין על מנת להעניק שרות משפטי מקצועי ממוקד ונכון עבור נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח הגדולות החזקות במדינה. ההיכרות הקרובה של עו"ד אריאלה גפן עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע שצברה במטרה לנצח בתביעות תאונות דרכים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר. לקבל ייעוץ משפטי ממוקד ונכון ללא עלות וללא התחייבות אנא צרו קשר-073-3752766