מה נהוג לכתוב בכרטיס הביקור?
א. שם העסק – בין הפריטים החשובים ביותר שיש לציין בכרטיסי ביקור הוא שם העסק. מעבר למיתוג העסקי שזה יוצר, אדם שמקבל את כרטיס הביקור חייב לדעת באיזה חברה מדובר.
ב. פירוט קצר על מאפייני העסק – מהסיבה שכרטיס ביקור מגיע במידות קטנות יש לפרט בקצרה על מאפייני העסק, במידה והוא כולל מאפיינים רבים ניתן להכליל אותם תחת שם אחד כולל או לפרט את התחומים המובילים שלו. הפירוט הקצר יאפשר לאדם שמקבל את הכרטיס לבדוק האם זה התחום שמעניין אותו או שכלל אינו קשור אליו.
ג. פרטי יצירת קשר – גם חלק זה הוא בין החשובים ביותר בכרטיס הביקור, אם לא יהיו דרכי יצירת קשר, כיצד יגיעו הלקוחות הפוטנציאליים? . נהוג לציין כתובת מלאה ולפחות שם אחד של איש קשר ומספר הנייד שלו כולל מספר פקס של החברה.
כדי ליצור כרטיס ביקור איכותי עליכם להכיר את הטיפים הבאים:
* במידה וכרטיס הביקור שלכם משתנה מאיש קשר בארגון לאיש קשר אחר מומלץ לשמור על אחידות בגרפיקה שישמור על אחידות הארגון.
* מומלץ להשקיע עוד מספר שקלים על נייר איכותי שישמר לאורך זמן. ככל שכרטיס הביקור יישמר כך החשיפה שלך תישאר אצל הלקוחות הפוטנציאליים לטווח זמן ארוך. מעבר לכך אנשים מסתכלים היטב על איכות הכרטיס ומשליכים את דעותיו עליכם גם על העסק עצמו.
* נסו לחשוב כיצד הארגון שלכם יכול להפוך את הכרטיס מעוד סתם כרטיס ביקור לכרטיס שכולם מדברים על העיצוב המיוחד שלו ועל יתרונותיו מול כרטיסי הביקור האחרים, גם זה יכול להוביל למיתוג עסקי ולהגדלת לקוחות החברה.
1 צפייה בגלריה
kartaprint
kartaprint
kartaprint
(צילום: FREEPIK)
ישנם טיפים רבים ליצירת כרטיס ביקור איכותי שיספק את כל צרכי הלקוח. ישנן תוספות לכרטיסי ביקור אשר הופכות אותן ליוקרתיים כגון פויל, או למינציה. עליכם להתייעץ עם גרפיקאים וכתבי תוכן הם אלה שיוכלו להפוך את מי שרק מביט בכרטיס ללקוח פוטנציאלי.
כרטיסי ביקור בפנקס
למרות שהיום כל המידע לו אנו זקוקים נמצא באינטרנט ובאפליקציות השונות, כרטיסי הביקור עדיין "חיים ובועטים" ואין איש עסקים שמרשה לעצמו לוותר עליהם. כיצד להשתמש בהם ואילו כרטיסי ביקור באמת יגרמו לכך שיפנו אליכם, זו כבר שאלה שתלויה במידה משמעותית באסתטיות שלהם ובדרך הצגתם, ואין כמו כרטיסי ביקור נשלפים בפנקס כדי להשיג את האפקט המבוקש. כרטיסי ביקור בפנקס הם נוחים מאוד לשימוש אך משמעותם גדולה מכך, ויכולה לעשות את כל ההבדל בין כרטיס ביקור שמוצא את סופו בסל האשפה לבין פניה חוזרת להצעה עסקית.
כרטיסי ביקור נשלפים
כרטיסי ביקור בפנקס הם כרטיסים שנשלפים אחד אחד מתוך פנקס מהודר ומסודר. במקום למצוא את עצמכם מסתובבים בין פגישה עסקית אחת לאחרת עם כיס מלא כרטיסי ביקור מקומטים, הפנקס הופך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים. בקלות ובמהירות תוכלו לשלוף כרטיס ביקור אחד או יותר ולהחזירו בחזרה לפנקס במקרה הצורך. כרטיסי ביקור נשלפים, מעצם העובדה כי הם מסודרים בפנקס תמיד יראו כחדשים, ללא קימוטים, ללא שריטות וללא כתמים. בשילוב צורת השליפה הייחודית שלהם, כרטיסי הביקור הללו מציגים אתכם כאוהבי סדר, רשמיים, מצליחנים, רציניים, מאורגנים ואמינים. לרושם הראשוני אין הזדמנות שנייה ואם אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, הרי שעבורכם הפרט הקטן אך רב החשיבות, הוא כרטיס הביקור.
כרטיסי ביקור עם למינציה
כל אחד יכול להפיק כרטיס ביקור, ולכן הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בכרטיס ייחודי שיקלע בדיוק למטרתו. אם אתם באמת רוצים ליצור רושם חיובי טוב על עמיתיכם, מומלץ לבצע למינציה על כל כרטיסי הביקור, לבחור את סוג הנייר בקפידה (כרומו, דמוי בד וכו'), להשתמש בגימורים מרהיבים (פינות מעוגלות, מראה חרוך) ועיצובים מיוחדים ואף להדפיס כרטיסי ביקור עם גבים משתנים כך שכל אחד מהם יהיה מעט שונה. רצוי אף להיעזר במעצב גרפי שמתמחה בעיצוב כרטיסי ביקור נשלפים ואשר ידע להתאים עבורכם גם את הפנקס המתאים.
כרטיסי ביקור יוקרתיים עם פויל
אצלנו ניתן להדפיס כרטיסי ביקור יוקרתיים כאשר על הכרטיס תהיה הטבעת כסף או הטבעת זהב. הטבעה זו (פויל) מאפשרת לכרטיס שלכם לעלות מספר דרגות ברושם שהוא משאיר.