רשת 'בנא משקאות' חוגגת היום, 10 במאי, את פסטיבל הוויסקי השנתי בסניף בפתח תקוה:
1 צפייה בגלריה
פסטיבל הוויסקי
פסטיבל הוויסקי
פסטיבל הוויסקי
(צילום: פוטו גוני )
הפנינג סובב עולם, עם המותגים המוכרים והמובילים ועד למזקקות פרטיות. במהלך הפסטיבל הרשת תחשוף את קטגוריות ויסקי עולם ותשיק באופן בלעדי את ביטויי הוויסקי היפני. הפסטיבל יכלול לראשונה בישראל עשרות טעימות של ביטוי וויסקי איכותיים, מוזיקה, משאיות פוד טראק ומבצעים בלעדיים.
ברכישת כרטיס המבקרים ייהנו מכוס וויסקי מתנה וב- 50 שקלים מתנה לרכישת ויסקי בחנות.
קראו גם:
לדברי פני אסרף בכר, מנהלת השיווק של הרשת, "אנו נרגשים להמשיך את מסורת פסטיבל הוויסקי כחלק מאירועי חודש הוויסקי. קטגוריית וויסקי עולם נמצאת בצמיחה משמעותית בשנתיים האחרונות בעקבות הקורונה.
"לאחר שנים בהן הובילו סקוטלנד ואירלנד את תחום ייצור הוויסקי ועקב שינויי האקלים מדינות נוספות התחילו להצטרף לייצור מותגי וויסקי בינלאומיים המיוצרים במזקקות של 'העולם החדש' ממחוז גואה בהודו, טאיוואן ויפן, המיוצרים בתהליכי ייצור חדשניים, בנוסף למבקבקים העצמאיים שתפסו תאוצה.
"המטרה שלנו היא להנגיש לקהל את המגוון והטעמים החדשים ממזקקות העולם החדש ואף רואים כניסה של קהלים צעירים בסוף שנות השלושים. בהתאם לכך, אנו מקיימים את הפסטיבל בו המבקרים ייחשפו לראשונה לביטויי הוויסקי היפני ויוכלו לטעום מעל כ-50 סוגי וויסקי שונים מרחבי העולם, יקבלו הסברים על הסוגים השונים, ייהנו מסדנאות מקצועיות והנחות בלעדיות ברשת".
במקביל יתקיימו בחנות בפתח תקוה סדנאות מקצועיות ללקוחות בהן יטעמו ביטויי וויסקי יוקרתיים של כל אחת מהמזקקות – ארדברג / אברלור / גלנאלאכי:
18:30-19:00: סדנת מזקקת ארדברג
19:30-20:00: סדנת מזקקת אברלור
20:30-21:00: סדנת מזקקת גלנאלאכי